Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Maja Bohosiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie lubi Instagrama, na którym w humorystyczny sposób opowiada o swoim życiu, a także dzieli się cieniami i blaskami macierzyństwa. Jesienią gwiazda postawiła  na metamorfozę. Aktorka przefarbowała kolor włosów! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej znanych polskich instamatek. Aktorka ma duży dystans do siebie oraz otaczającej ją rzeczywistości. Na Instagramie pokazuje, jak wygląda prawdziwa codzienność. Sprzeciwia się lukrowanym obrazkom, które są tak popularne w mediach społecznościowych. Gwiazda zdobyła serca wielu internautów.

Aktorka opublikowała nowe zdjęcie – widzimy, że postawiła na nowy kolor włosów. Teraz jej pasma są kruczoczarne. Dobrze jej w nowym kolorze włosów?

View this post on Instagram

Obiecuje, że jak kiedyś nie będę miała dla was czasu, to po prostu zawieszę te działalność. Nie zapłacę nikomu za to żeby za mnie pisał wam pochlebne komentarze i szukał followersów. Ten profil powstał od podstaw prowadzony przeze mnie. Nigdy nikt tutaj za mnie nie publikował, a kwestia tego, że wam nie odpisuje na wiadomości czy nie publikuje codziennie 3zdjęć to po prostu brak czasu. Ale wole tak. Bo ja jestem Mają Bohosiewicz, a nie cholerny bot. I jeżeli w tych okienkach liczą się tylko statystyki, hasztagi, i dolary to ja go, przepraszam, ale pieprze. Codziennie odrzucając pierdylion reklam za pieniądze aby pozostać z wami szczera, bez wciskania kitu, bez mango gdynia. Chociaż rozumiem tych którzy to robią, dla nich ta działalność jest tylko kuponem do odcięcia, easy money. Nie mogę sobie na to pozwolić, bo wiem jak bardzo liczycie się z moją opinią. Miałam kilka wtop które nauczyły mnie, że wartością ponad miarę tutaj jest szczerość. Fajnie, że można tutaj też zarabiać. Bardzo się cieszę bo wkładam w instagram mnóstwo czasu i serca. Pozostaje jednak wierna swoim zasadom i ogłaszam, że NIKT NIGDY nie poprowadzi za mnie konta, nikt nie będzie was botował komentarzami, nikt nie nabije mi super statystyk żebym mogła brylować w instaświatku. W nosie mam dzisiaj tytuły instagwiazdy, tak jak nie chodze na pokazy mody, rauty i inne bale… bo wole czas spędzić z dziećmi zamiast uśmiechać się do znanych gęb, mizdrzyć do obiektywu w drogiej kiecce, którą i tak opiszą jako wór. Pokój i miłość. Instagram a nie istnagra. Love

A post shared by Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz) on

Internauci komplementują gwiazdę!

„Pięknie w czarnym??”,

„Świetnie Ci w tych włosach kochana !! ??‍♀️?”

„Uwielbiam Cię! Wyglądasz świetnie!!!!!???” – komentują fani.

Zamiast mizdrzenia się do obiektywu w drogiej kiecce

A czy gwiazda napisała o swojej metamorfozie? Niespecjalnie! Ale za to…

„Obiecuje, że jak kiedyś nie będę miała dla was czasu, to po prostu zawieszę te działalność. Nie zapłacę nikomu za to żeby za mnie pisał wam pochlebne komentarze i szukał followersów. Ten profil powstał od podstaw prowadzony przeze mnie. Nigdy nikt tutaj za mnie nie publikował, a kwestia tego, że wam nie odpisuje na wiadomości czy nie publikuje codziennie 3zdjęć to po prostu brak czasu. Ale wole tak. Bo ja jestem Mają Bohosiewicz, a nie cholerny bot. I jeżeli w tych okienkach liczą się tylko statystyki, hasztagi, i dolary to ja go, przepraszam, ale pieprze. Codziennie odrzucając pierdylion reklam za pieniądze aby pozostać z wami szczera, bez wciskania kitu, bez mango gdynia. (…) W nosie mam dzisiaj tytuły instagwiazdy, tak jak nie chodze na pokazy mody, rauty i inne bale… bo wole czas spędzić z dziećmi zamiast uśmiechać się do znanych gęb, mizdrzyć do obiektywu w drogiej kiecce, którą i tak opiszą jako wór. Pokój i miłość. Instagram a nie istnagra. Love” – czytamy pod zdjęciem aktorki.

Maju, tak trzymaj! A może niedługo dowiemy się, skąd pomysł na nowy kolor włosów…

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...