Grzegorza Krychowiak cenzuruje zdjęcia Celii na Instagramie

Grzegorza Krychowiak cenzuruje zdjęcia Celii na Instagramie!

Grzegorz Krychowiak swoją dziewczynę Celię Jaunat poznał, gdy jeszcze chodził do szkoły. Piłkarz nie ukrywa, że Francuzka bardzo mu się spodobała. Jego ukochana aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Pojawia się na nim wiele zdjęć modelki. Sportowiec zdradza, że cenzuruje fotki ukochanej. Na czym mu najbardziej zależy?

Grzegorza Krychowiak cenzuruje zdjęcia Celii na Instagramie!

Grzegorz Krychowiak poznał Celię, gdy jeszcze chodził do szkoły we Francji. Już na samym początku spodobał się mu jej wygląd. Później dostrzegł, że modelka jest nie tylko piękna, ale również inteligentna.

„Poznaliśmy się, gdy chodziłem jeszcze do szkoły we Francji. Oczywiście Celia bardzo mi się podobała, bo przy pierwszym kontakcie decyduje fizyczność, wygląd. Z jakiegoś powodu podchodzisz do tej, a nie innej kobiety. Potem jednak zaczyna liczyć się wnętrze, inteligencja, sposób patrzenia na świat. Jestem szczęśliwy, że tak dobrze trafiłem. Bo poza tym, że moja dziewczyna jest piękna, jest również inteligentna” – mówił Grzegorz Krychowiak w rozmowie z „Grazią”.

https://www.instagram.com/p/BgUDFrfnE7F/?hl=pl&taken-by=celiajaunat

Celia Jaunat jest modelką i blogerką. Gwiazda często publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia. Trzeba przyznać, że Francuzka jest bardzo atrakcyjną kobietą.  

„Zdjęcia przechodzą przez cenzurę, robię autoryzację. Jeśli to ładne, kobiece ujęcia, to nie mam z tym żadnego problemu. Najważniejsze, żeby nie przekroczyć granicy dobrego smaku, żeby nie były wulgarne. I moim zdaniem nigdy nie były” – powiedział Grzegorz Krychowiak w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

https://www.instagram.com/p/BfycgEMnuVt/?hl=pl&taken-by=celiajaunat

Czy sportowiec musiał kiedyś interweniować?

„Nie jestem zazdrosny o to, że ktoś się za nią ogląda, bo nic w tym dziwnego – jest zjawiskowo piękną kobietą, przyciąga wzrok. Oczywiście są pewne granice, których innym przekraczać nie wolno, ale nie miałem jeszcze przypadku, abym musiał reagować czy interweniować” – zapewniał piłkarz.

A czy para myśli o dziecku? Zdjęcie Celii z ciążowym brzuszkiem na pewno byłoby hitem! Takiej fotki jeszcze nie było! 

„Pewnie kiedyś się na dziecko zdecydujemy, ale nie ukrywam, że na razie nie mamy tego w planach. Na wszystko przyjdzie czas, na razie jesteśmy jeszcze młodzi” – powiedział Grzegorz Krychowiak.

https://www.instagram.com/p/BfLcMT-HkHr/?hl=pl&taken-by=celiajaunat

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Grzegorz Krychowiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ