Macademian Girl na okładce Be Active! Za dużo Photoshopa?

Macademian Girl na okładce Be Active! Za dużo Photoshopa?

Macademian Girl pojawiła się w bikini na okładce nowego numeru magazynu Be Activ tworzonego przez zespół Ewy Chodakowskiej. Wielu fanów chwali zdjęcie gwiazdy, jednak niektórzy zarzucają dużo retuszu! Co na to blogerka modowa?

Macademian Girl na okładce Be Active! Za dużo Photoshopa?

„Nowy numer Be Active ze mną na okładce ? W środku znajdziecie wyjątkową sesję, ilustrującą mój ulubiony zestaw ćwiczeń, które nie tylko wzmacniają ciało, ale też relaksują umysł ??‍♀️??‍♀️ Kochacie jogę tak jak ja? Próbowaliście kiedyś? Koniecznie sprawdźcie nowy numer #BeActive i zainspirujcie się do aktywności fizycznej w swoim ulubionym stylu ?????? Dziękuję, Ewa Chodakowska ❤️✌????? ” – napisała Macademian Girl na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BnTorGTnIek/?hl=pl&taken-by=macademiangirl

Wielu internautom podoba się zdjęcie gwiazdy, jednak niektórzy zauważają zbyt dużą ingerencję grafika…

„Wolę Cię bardziej naturalną, mniej przerobioną. Co nie zmienia faktu, że jesteś świetną osobą ??”,

„Mega fajne, ale uważam, że niepotrzebnie dodali tego photoshopa bo naturalnie jesteś zjawiskowa!! ❤?”,

„Tu chyba nie chodzi o ciało, a o twarz. Też mam wrażenie, że grafika trochę poniosło – na swoich zdjęciach czy w tv jesteś o wiele piękniejsza :)” – pisali fani.

Zawsze okładkowe zdjęcia są „wymuskane” w kwestii światła, tonacji kolorów, ale nigdy nie pozwoliłabym sobie na przerabianie ciała – po co? To, jak wyglądam, i tak sprawdzicie na moich Story czy zdjęciach na Instagramie, na przykład w bikini ;)) (…) Jaki Photoshop? 🙂 Na moich zdjęciach z wakacji wyglądam tak samo ? – odpisała Macademian Girl.

Na żywo wygląda się inaczej?

Macademian zna się na modzie, ma również doświadczenie w odpowiednim pozowaniu. Co zauważa?

„Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest, że niektóre osoby wyglądają zupełnie inaczej w telewizji czy na Instagramie, niż na żywo? To wcale nie musi być magia Photoshopa, a odpowiedniej pozy ? W dzisiejszym wpisie na blogu o tym, jak robić zdjęcia,żeby osoba fotografowana wyglądała na smuklejszą, jak „oszukać” rzeczywistość wzorami na ubraniu i co ma fryzura co wzrostu ???” – pisze blogerka modowa o nowym wpisie na swoim blogu.

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/macademiangirl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ