Maja Bohosiewicz wzięła ślub! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz miała drugą suknię ślubną! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz w sylwestrowy wieczór wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera – Tomasza Kwaśniewskiego. Gwiazda pokazała fanom zdjęcie z ceremonii. Okazało się, że aktorka miała dwie suknie! Zobaczcie jej drugą kreację!

Maja Bohosiewicz miała drugą suknię ślubną! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz w sylwestrowym wieczór stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem został wieloletni partner – Tomasz Kwaśniewski. Aktorka pokazała zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia, a także pokazała jak wyglądała jej druga suknia! Idealna na wesele? Kreacja, tak jak suknia ślubna, została zaprojektowana przez Laurelle. Jak Wam się podoba?

Maja Bohosiewicz miała drugą suknię ślubną! Pokazała zdjęcie

Do trzech razy sztuka

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski już kilka razy przygotowywali się do ślubu, jednak za każdym razem nic z tego nie wychodziło, gdyż gwiazda zachodziła w ciążę. Jednak w końcu udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Jak to wszystko wyglądało?

„Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki – coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje” – napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.


Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ