angelina-jolie

Angelina Jolie po raz pierwszy zabrała głos po rozstaniu! Co powiedziała?

Angelina Jolie po raz pierwszy od rozstania z Bradem Pittem zabrała publicznie głos. Film z jej przemówienia pojawił się w sieci, jednak szybko znikł. Co powiedziała aktorka?

angelina-jolie

Zaskakujące rozstanie

We wrześniu Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem.  Prawnik Jolie, Robert Offer, oświadczył, że ta decyzja została podjęta ze względu na zdrowie rodziny. Dodał również, że aktorka nie będzie komentować sprawy oraz prosi o uszanowanie prywatności jej rodziny. Rzeczywiście, od tego czasu gwiazda unikała kontaktów z mediami.

Aktorka przerywa milczenie

Jednak na Twitterze pojawił się filmik, w którym aktorka wygłasza przemowę w ramach prowadzenia działalności charytatywnej dla Międzynarodowego Trybunału Karnego. Jolie pragnie, aby społeczeństwo respektowało prawa dzieci, popiera usprawnienie przepisów dotyczących najmłodszych, a także jest za zaostrzeniem kar dla osób, które stosują przemoc wobec nieletnich.  

„To promyk nadziei. Wierzę, że nowa polityka dotycząca praw dzieci powinna być przestrzegana. Szczególnie cieszy mnie zaangażowanie, obejmujące przestępstwa przeciwko najmłodszym. Gratuluję prokuraturze i wszystkim, którzy pracowali nad nowymi zasadami” – mówiła Jolie.

Aktorka była ubrana w czarny, elegancki kostium. Wypowiadała się w sposób bardzo wyważony.

Nagranie jednak zniknęło z sieci. Stało się to po tym, jak Brad Pitt został oczyszczony przez sąd z zarzutów znęcania się nad dziećmi. Przypadek?  

Brad Pitt na czerwonym dywanie

Brad Pitt również pojawił się w mediach. Aktor był obecny na  premierze filmu „Sprzymierzeni”, która odbyła się w Los Angeles. Dziennikarze pytali go o wydarzenia z życia prywatnego.

„To jest bardzo urocze, że wszyscy byli i są dla mili. To wspaniałe mieć z każdej strony tyle wsparcia” – powiedział Pitt.

 

Źródło zdjęć: www.vemale.com

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ