Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Magda Gessler gwiazdą włoskiej telewizji?

Magda Gessler od lat króluje w polskiej telewizji, ale wiele wskazuje na to, że Włosi również ją pokochali. Czy słynna restauratorka będzie miała program we włoskiej telewizji?

Magda Gessler gwiazdą włoskiej telewizji!

Magda Gessler jest królową polskiej gastronomii. Jej program „Kuchenne rewolucje” jest nadawany już 9 lat, wciąż powstają kolejne odcinki.

„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…” – mówił Edward Miszczak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Wiele na to wskazuje, że Magda Gessler również zabłyśnie we Włoszech. Okazuje się, że jest nią zachwycona włoska telewizja.

„Osobowością Magdy i jej programem „Sexy kuchnia” jest oczarowana włoska telewizja. Przedstawiciele stacji chcą kupić ten format. Mają spotkać się z Gessler pod koniec wakacji, by omówić szczegóły współpracy” – zdradza informator „Party”.

Życie zaskakuje

Nie jest wykluczone, że restauratorka niedługo zagości we włoskiej telewizji. Ona sama przyznaje, że uwielbia Włochów, ich temperament oraz włoską kuchnię.

„Kocham Włochów, włoskie smaki i sama mam włoski temperament! Życie jest cudowne i zaskakujące. Zobaczymy co przyniesie” – mówi Magda Gessler.

Życzymy powodzenia!

—————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ