Maffashion zmieniła fryzurę! Teraz ma dużo krótsze włosy! Zobaczcie metamorfozę!

Maffashion zmieniła fryzurę! Teraz ma dużo krótsze włosy! Zobaczcie metamorfozę!

Przyszła wiosna, to czas na zmiany! Doskonale wie o tym Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, która zdecydowała się na drastyczną zmianę uczesania. Blogerka ma teraz dużo krótsze włosy. Zobaczcie metamorfozę. Duża zmiana?

Maffashion zmieniła fryzurę! Teraz ma dużo krótsze włosy! Zobaczcie metamorfozę!

Maffashion pokazała się w nowej fryzurze. Teraz znana blogerka modowa ma znacznie krótsze włosy, jednak nadal jest blondynką.

„💇🏼 Change! Małe, duże zmiany! Tak, zrobiłam to! Dzięki za wszystkie wczorajsze oznaczenia! Pomogły podjąć decyzje. PS Patrzę w lustro i widzę inna osobę panno @gaba_hair ☺️! Czekam na Waszą opinie 💋👍🏼 #change #shortblondhair #maffashionhair” – napisała Maffashion na Instagramie.

Stylowo i cool

Jak wam się podoba zmiana?

Większość internautów jest zachwycona.

 “Cudownie wyglądasz!😍”,

“Bardzo dobrze! tobie długie nie pasują”

“Super, uwielbiam taką długość”

“Genialnie wyglądasz Maff 😻🙌” – komplementowali fani.

Kiedyś było inaczej

Teraz Maffashion jest znaną blogerką modową. Została doceniona nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej stylizacje robią furorę na całym świecie. Niewiele osób wie, że w kiedyś Julia Kuczyńska zmagała się z depresją. Mówiła, że w środku usychała.

“Jak pracowałam w Złotowie, w jednej i w drugiej firmie, niby wszystko było w porządku. Pracowałam, oprócz tego studiowałam, miałam faceta, ale jednak coś mnie tłamsiło. Miałam lekkie stany depresyjne, albo może nie takie lekkie, bo miałam depresję stwierdzoną lekarsko. Mimo że pracowałam i naprawdę było spoko, zawsze miałam bardzo dużo znajomych, miałam super przyjaciół, ale gdzieś w środku lekko usychałam” – przyznała Maff.

Jednak przeprowadzka do Warszawy i szybkie tempo życia odciągnęły blogerkę od smutnych myśli. Sport również jest lekarstwem na przygnębienie.

“Natłok obowiązków, nowe projekty, zmiana miejscowości, brak znajomych, konieczność poznania nowych, aklimatyzowanie się, wiecznie zajęta głowa, rozwijający się blog, zaczęło się w tym moim życiu dziać więcej. Zaczęłam poznawać ludzi, jeździć na festiwale, to moje życie zaczęło dudnić, a ja mam takie tempo, że praktycznie nigdy nie odpoczywam. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem na smutek jest sport, działanie. Musi być wyzwanie, musi być niewiadoma” – mówiła Maffashion.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/maffashion_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...