Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Beata Tadla kupiła torebkę za 11 tysięcy? Dziennikarka komentuje!

Beata Tadla kupiła torebkę. Jeden z serwisów twierdzi, że kosztowała ona 11 tysięcy złotych. Dziennikarka zaprzecza tym rewelacjom. Uważa, że nigdy nie wydałaby takiej sumy na ubrania i dodatki. Zobaczcie, co gwiazda pokazała na Instagramie!

Beata Tadla kupiła torebkę za 11 tysięcy? Dziennikarka komentuje!

Beata Tadla uczestniczy w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka bardzo dobrze sobie radzi na parkiecie. Ostatnio jest o niej głośno nie tylko ze względu na taneczne popisy, ale także w związku z jej nową stylizacją, a dokładnie małą torebką. Jeden z portali twierdzi, że gwiazda stacji Nowa TV zapłaciła za nią aż 11 tysięcy złotych.

Beata Tadla zdementowała tę informację. Pisze, że nigdy nie wydałaby takiej sumy na ubrania albo dodatek do stylizacjji. Pokazała też, ile naprawdę kosztowała jej torebka!   

“Musiałabym upaść na głowę, by wydać taką forsę na torebkę😂 albo cokolwiek do ubrania! Szanowny @pudelek_pl poniżej prawdziwa jej cena… Nawet nie dziesięć, a prawie sto razy niższa😜 serdecznie Was pozdrawiam i w sumie miło, że mnie tak wysoko cenicie😀” – napisała Beata Tadla.

Gdzie ją kupiła?

“Można wiedzieć na jakiej stronce Pani kupiła torebkę?i bardzo dobrze Pani robi😜😁moze to da troche do myslenia tym wielkim projektantom,ze gdyby ceny byly nizsze to kazdy kupowalby od nich.😜” – dopytywała internautka.

“Answear.com” – odpowiedziała dziennikarka.

“Pani Beatko , ja też nigdy nie wydałabym grubej kasy na torebkę, wolę te pieniądze przeznaczyć np. na karme dla zwierzat w schronisku, które regularnie wspieram, a kupuję piekne rzeczy za grosze, to jest talent Pani Beatko, obie mamy ten talent! Mnie koleżanki pytają ile wydałąm za torebkę i dziwią się że umiem ubrać się w coś co wygląda drooogo a kosztowało niewiele:**** ściskam serdecznie:)” – pisali fani.

Najlepsza torebka

Beata Tadla ma do siebie duży dystans. Gwiazda pokazała, jaką torebkę nosiła kilkanaście lat temu. Jest dość specyficzna… Jak wam podoba się?

“Tymczasem… 😂😂😂 Kilkanaście lat temu to dopiero miałam torebkę! Torbo-patchwork z Dubrownika. I jakże dobrany do stylizacji😜😂 #archiwum#masakramodowa #ciotkaklotka” – napisała dziennikarka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1930 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ćwiczy z córką na siłowni. Zobaczcie, co robią!

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą.  Z powodzeniem łączy sport z macierzyństwem. Zobaczcie, jak ćwiczyła...