Kuba Wojewódzki

Wojewódzki wziął ślub! Potwierdził to w programie! Wspominał o dziecku!

O ślubie Kuby Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk mówi się już od dwóch tygodni. Jednak wielu fanów nie wierzyło, że wieczny kawaler wreszcie się ustatkował! A jednak! Showman w swoim programie potwierdził tę nowinę i nawet pochwalił się obrączką! Gratulujemy!

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk spotykał się od 2012 roku. Jednak nikt wierzył, że z tej znajomości będzie coś poważnego, nawet wtedy, gdy showman dwa lata temu w swoim programie wyznał, że znalazł wreszcie kobietę swoich marzeń.

Przypominamy, że kilka dni temu dziennikarz wstawił na Instagrama swoje zdjęcie w białej koszuli i garniturze. Fotkę podpisał: „Jaki ślub, taka Wenecja, pan młody, szyk, styl, beauty”. Później pochwalił się nietypowym zdjęciem z podróży poślubnej, potem dziękował za życzenia… Jednak mimo tego wielu fanów nie wierzyło, że Wojewódzki przestał być kawalerem.

Niektórzy jednak mówili, że widzieli u showmana na palcu obrączkę, a inni twierdzili, że byli świadkami jego wesela w Jastarni.

Teraz już wszystko jasne!

A jednak! Wczoraj Wojewódzki w swoim show przyznał się, że zmienił stan cywilny. Do programu zaprosił Andrzeja Seweryna, który już pięciokrotnie był żonaty. Od roku jego wybranką jest Katarzyna Kubacka. Podczas rozmowy z gościem dziennikarz uciął wszelkie spekulacje.

„Tata, nie wiem, czy nie popełniłem głupoty. Mogę użyć wulgaryzmu? Nie wiem, czy nie przesrałem sobie przyszłości. Tata… hajtnąłem się”powiedział Wojewódzki, pokazując mieniącą się na palcu obrączkę.

„To nie jest tak, że akt ślubu jest trochę aktem kapitulacji, który prowadzi bezpośrednio do aktu zgonu?” – pytał się dziennikarz Seweryna.

To zupełne bzdury. To jest akt zwycięstwa. Nad głupotą. Dzięki temu tworzymy. Dzięki temu masz się czuć lepszy – odpowiedział gość.

Dla Kuby Wojewódzki małżeństwo to zupełna nowość. Przezornie postanowił zapytać się o koszty ewentualnego rozwodu. Jednak aktor nie zdradził mu tej informacji.

Kuba Wojewódzki i Andrzej Seweryn

Pora na dziecko?

Wojewódzki wspomniał również o dzieciach.

„Ja sobie ostatnio policzyłem, że jeżeli będę miał dziecko za rok, to jak będę miał 70 lat, to to dziecko mnie zbije” – stwierdził dziennikarz.

Myślicie, że showman chciałby zostać ojcem? Ciekawe, co na to jego żona – Renata Kaczoruk.

Teraz już oficjalnie życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ