Jak aktorzy „Daleko od noszy” uczcili pamięć Ani Przybylskiej?

Jak aktorzy „Daleko od Noszy” uczcili pamięć Ani Przybylskiej? Piękny gest!

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu serialu komediowego „Daleko od Noszy”. Aktorzy cieszą się, że po przerwie znowu mogą się spotkać na planie. Niestety brakuje Ani Przybylskiej… Hanna Śleszyńska zdradziła, jak ekipa uczciła pamięć zmarłej odtwórczyni roli doktor Karinki!

Serial komediowy „Daleko od Noszy” wrócił po kilkuletniej przerwie na antenę Polsatu. Ekipa bardzo cieszy się, że może spotkać się na planie po tylu latach.

 „Radość, że znowu się spotkamy i będziemy mogli zafundować widzom parę nowych odcinków. Nie ukrywam, że to są też mieszane uczucia, bo zawsze po dłuższej przerwie jest lęk – jak to teraz będzie? Pięć lat przerwy, nie mówię już o tym, że młodsi nie jesteśmy” – mówiła Hanna Śleszyńska (siostra Basen) w rozmowie z ipla.tv.

Jak aktorzy „Daleko od noszy” uczcili pamięć Ani Przybylskiej?

Jednak Śleszyńska mówi, że radość z powrotu na plan jest przyćmiona, gdyż nie ma już aktorki Anny Przybylskiej, którą znamy z roli doktor Karinki. Aktorka zdradziła, że na ścianie studia wisi zdjęcie zmarłej Ani. Nie da się ukryć, że nikt nie zastąpi pustki, jaka powstała po śmierci artystki.

„Ta radość jest przyćmiona. Wszyscy pomyśleliśmy, że szkoda, że wróciliśmy w niepełnym składzie. Nie da się ukryć, że myślimy, że żałujemy, że nie ma Ani. Wisi jej zdjęcie, jak się wchodzi do studia. Taka refleksja, że my nadal kręcimy, a nie ma Ani. Na pewno szkoda…” – mówiła Hanna Śleszyńska z rozrzewnieniem.

Nowi bohaterowie

W serialu pojawiły się nowe postacie. Jedną z nich jest Katarzyna Glinka, która wciela się w postać siostry Rity, byłej stewardessy.

Jednak największym zaskoczeniem w „Daleko od noszy” jest Doda, która zagra szaloną sanitariuszkę Anielkę.

 To jest dziewczyna, która jest niesamowitą, bardzo energiczną osobą. Do tego stopnia, że swoim Mercedesem jeździ 200 km/h przez skrzyżowanie, na czerwonym. Zabrali jej prawo jazdy i jeszcze nałożyli roboty społeczne. Więc ona stwierdziła, że okej. Ale ona chce w takim razie pracować w szpitalu, na sanitarce jeździć. I jeździ w takich obcasach, jest łomot, pisk, krzyk. Ludzie krzyczą, a siostry odwracają się przez okno, mówią: „A, Anielka zaparkowała” – mówiła Doda w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Oglądacie nowe odcinki „Daleko od Noszy”? Brakuje wam Anny Przybylskiej?  

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Daleko od Noszy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ