Ania Lewandowska szczerze o ciąży

Ania Lewandowska szczerze o ciąży: : „Nie chcę wyskakiwać Wam, ani sobie z lodówki”

Ania Lewandowska jest już w szóstym miesiącu ciąży. Trenerka jest jednak nadal bardzo aktywna zawodowo. Właśnie nagrała trening dedykowany kobietom spodziewającym się dziecka, a przy okazji odniosła się do prośby fanów, którzy proszą o więcej fotek jej ciążowego brzuszka. Co napisała sportsmenka?

Ania Lewandowska szczerze o ciąży

Ania Lewandowska nagrała właśnie program treningowy dla kobiet w ciąży i planujących zostać mamą. Już niedługo możemy spodziewać się płyt DVD z treningiem. Trenerka pokazała fotkę z nagrań, a przy okazji zareagowała na prośby fanów, którzy proszą o więcej zdjęć brzucha sportsmenki.

Lewandowska doskonale wie, że media są bardzo zainteresowane jej osobą, a co za dużo to niezdrowo –  trenerka napisała, że nie chce nikomu „wyskakiwać z lodówki”. Zapewniła jednak, że brzuszek będzie się pojawiał przy okazji różnych zdjęć.    

Co do mojego BRZUCHA?? – wielu z Was prosi o coraz częstsze pokazywanie go… Kochani czy nie uważacie tak jak ja, że byłoby tego za dużo?? Media nie zostawią tematu, a ja z wcale nie chce wyskakiwać Wam, ani sobie z lodówki ? (już mnie nie ma✈️) Naturalną sprawą jest, że podczas publikowanych jakichkolwiek zdjęć będzie się pojawiał to tu to tam ✌?️” – pisze Ania.

Rozmiar nie ma znaczenia

Na Instagramie i Facebooku trenerki fani nieustannie dyskutują na temat ciążowych krągłości żony kapitana polskiej reprezentacji. Czy widać już brzuszek? Czy nie jest za mały? – pytają fani. Jak Ania komentuje słowa internautów?

„??Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym – niech sobie spokojnie rośnie ?? – bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki – nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! ??✌?️

Niech pozytywna MOC będzie z nami ??? Pamiętajcie, że mój profil nie zamyka się jedynie do tematu ciąży ? Dalej realizuję się jako trener, dietetyk czy coach! Efekty mojej pracy już niebawem.

ZAINTERESOWANYCH zapraszam na moje profile social media oraz bloga!” – czytamy pod zdjęciem.

Jak się czuje?

Na koniec Lewandowska dziękuję za wszystkie miłe słowa od fanów i zapewnia, że nadal czuje się bardzo dobrze. Oby tak dalej! 🙂

„Ps. Tak, czuję się świetnie – dziękuję wszystkim za tysiące miłych i ciepłych słów! ? ❤️❤️❤️” – dodaje trenerka.

https://www.instagram.com/p/BPNDwZSDAYE/?taken-by=annalewandowskahpba

———————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ