Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio ma romans z Niną Agdal! Aktor postanowił się ustatkować?

Leonardo DiCaprio chce wreszcie się ustatkować? Jego wybranką jest duńska modelka – Nina Agdal. Aktor spotykał się już z nią w 2014 roku, ale wtedy znajomość nie przerodziła się w nic poważnego. Jednak teraz widziany był z Niną na plaży w Malibu. Myślicie, że dziewczyna na długo zawróci w głowie słynnemu Leo?

Leonardo DiCaprio

Romans z Polką to już przeszłość

Leonardo DiCaprio swoje partnerki zmienia jak rękawiczki. Co rusz widziany jest z inną pięknością. Niedawno romansował z polską modelką Elą Kawalec. Jednak ta znajomość nie przetrwała próby czasu. Teraz na celowniku aktora jest już inna kobieta.  

Nowy związek?

Leo wyraźnie ma słabość do modelek. Najczęściej spotykał się z dziewczynami z pokazów Victoria’s Secret. Jego „nową” wybranką jest modelka Nina Agdal. Para widziana już była w 2014 roku, ale wtedy znajomość nie przerodziła się w nic poważnego. Jednak przez te czas nie zapomniał o duńskiej piękności. Dziewczyna towarzyszyła mu podczas tegorocznego festiwalu w Cannes, a teraz para niedawno spędziła romantyczne chwile na plaży w Malibu.  Podobno Leo smarował Ninę olejkiem i było naprawdę gorąco 😉  

Nina Agdal

Prawdziwa miłość czy tylko zabawa?

Jak donosi amerykański portal ETonline.com, DiCaprio i Agdal „są naprawdę szczęśliwi i doskonale razem się bawią”.  

Myślicie, że znajomość aktora i modelki przetrwa próbę czasu?

Źródło zdjęć: Instagram/ ninaagdal i Facebook/ Leonardo DiCaprio 

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ