Ania Lewandowska pokazała swój nowy projekt!

Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem! Zobacz uroczą fotkę!

Ania Lewandowska 4 maja urodziła dziewczynkę. Radosną nowiną jako pierwszy pochwalił się jej mąż Robert, który opublikował zdjęcie z  córeczką oraz zdradził, że dziewczynka otrzymała imię Klara. Teraz przyszła kolej na trenerkę. Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem!

Ania Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem!

Ania i Robert Lewandowscy 4 maja zostali rodzicami. Trenerka urodziła dziewczynkę, której para nadała imię Klara. Radosną informacją jako pierwszy podzielił się piłkarz na swoim Facebooku oraz Instagramie. Teraz przyszła kolej na Anię. Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikowała trenerka!

https://www.instagram.com/p/BT1FiLzluSe/?taken-by=annalewandowskahpba

Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Wasze wsparcie i dobrą energię! ❤️❤️? @_rl9” – napisała Ania Lewandowska.

Jak wam się podoba fotografia? My jesteśmy zachwyceni!

Świeżo upieczony tatuś z córeczką

A oto zdjęcie Roberta z malutką Klarą. Do tej pory fotografia piłkarza z jego pociechą zebrała 920 tysięcy polubień oraz aż 24 tysiące komentarzy, a internauci nadal ślą życzenia i gratulacje!

https://www.instagram.com/p/BTqu1wAFf-5/?taken-by=_rl9

Klara Lewandowska ma już kilka dni

A właściwie dlaczego para wybrała imię „Klara” dla swojej córeczki?

„Żeby to zrozumieć, warto przeanalizować kolejne litery w tym imieniu. KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert” – podaje „Super Express”.

Robert Lewandowski był bardzo związany z tatą, który zmarł, gdy piłkarz był nastolatkiem. Młody sportowiec szybko musiał dorosnąć.  „Lewy” najbardziej żałuje, że ojciec nie zobaczył jego pierwszego meczu w seniorach, ale wierzy, że czuwa nad nim z góry. Teraz na pewno będzie opiekował się też wnuczką. 🙂

„Po jego śmierci szybko musiałem stać się dorosły. Zawsze wiedział, że będę grał za granicą. Mówił, że dlatego dał mi na imię Robert, aby nikt nie mylił mojego imienia. Wielokrotnie żałowałem, że z nim o czymś nie porozmawiałem, że mu czegoś nie powiedziałem. Najbardziej żałuję, że nie zobaczył mojego pierwszego meczu w seniorach i że nie może być na moich meczach na żywo. Mam nadzieję jednak, że patrzy na mnie z góry i mi pomaga w tym wszystkim. Wierzę w to. I wiem, że te spojrzenia z góry są i czuwa nade mną” – mówił kilka lat temu Lewandowski w programie Magdy Mołek „W roli głównej”.

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba oraz /www.instagram.com/_rl9

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ