Agnieszka Chylińska napisze książkę dla dorosłych! O czym?

Kuba Wojewódzki w autobiografii o  Agnieszce Chylińskiej i jej związku!

Kilka dni temu ukazała się „Nieautoryzowana autobiografia” Kuby Wojewódzkiego. Książka wywołała spore zamieszanie w mediach, gdyż dziennikarz pisał nie tylko o sobie, ale również o innych osobach ze świata show-biznesu. Co zdradził na temat Agnieszki Chylińskiej oraz jej małżeństwa?

Kuba Wojewódzki w autobiografii o  Agnieszce Chylińskiej i jej związku!

Kuba Wojewódzki swoją „Nieautoryzowaną biografią” wywołał zamieszanie w polskim show-biznesie. Dziennikarz od lat koleguje się z Agnieszką Chylińską,, o której również wspomniał w książce. Wspomniał również o jej mężu!

– Teraz Agnieszka ma Marka, troje dzieci, temperament taki, że spokojnie mogłaby sama zagrać i Alibabę, i czterdziestu rozbójników, oraz pozycje nie do podważenia. Więcej pisać nie chcę, bo nie jestem upoważniony. Gdybym ujawnił cząstkę naszych rozmów, świat by eksplodował, a nikt tego nie chce (…) Chciałam być czarną nietoperzycą, która umrze w wieku dwudziestu siedmiu lat” – wyznała mi swego czasu – „A jestem czterdziestoletnią matką trójki dzieci” – napisał Kuba Wojewódzki.

https://www.instagram.com/p/Bpggk2VA1tq/?taken-by=agnieszka.chylinska

Kogo Chylina wyrzuca ze swojego życia?

Dziennikarz również wypowiedział się na temat płyt swojej koleżanki. Zawsze zastanawia się, jak bardzo twórczość odzwierciedla jej życie. Jakie spostrzeżenia ma Kuba Wojewódzki po wysłuchaniu najnowszego krążka artystki?

– Lubię jej płyty i nigdy nie mam odwagi pytać, ile jest w tym dokumentu z jej życia. Po wysłuchaniu ostatniej, „Pink Punk”, pomyślałem sobie, że jeśli tymi nagraniami wskazuje człowieka, któremu każe wypierdalać ze swojego życia, to jest to… ona sama. – czytamy w „Nieautoryzowanej autobiografii”.

Jak Agnieszka Chylińska zareagowała na słowa Wojewódzkiego?

„@kuba_wojewodzki_official napisał o Agnieszce tak dużo, tak barwnie, tak prawdziwie do bólu…” – napisała artystka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BpcUADfgi8F/?taken-by=agnieszka.chylinska

Słuchaliście już nowej płyty Agnieszki Chylińskiej?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ