Kuba Wojewódzki otwiera restaurację w Warszawie

Kuba Wojewódzki zwany również „Królem TVN” ogłosił, że zamierza otworzyć lokal gastronomiczny w Warszawie. Czeka go jednak dużo pracy. Z udostępnionych informacji wynika, że lokal jest w stanie totalnie surowym.

– Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w #warszawa – napisał Kuba Wojewódzki w opisie zdjęcia na Instagramie.

Na fotce widzimy „Króla TVN” na miejscu budowy. Z opisu zamieszczonego przez Wojewódzkiego wynika, że lokal będzie się znajdował w Elektrowni Powiśle. Jest to zrewitalizowany teren dawnej elektrowni, który obecnie jest przeznaczony pod różne apartamenty i knajpki.

Lokal będzie nosić nazwę Niewinni Czarodzieje. Co znajdzie się w knajpie Wojewódzkiego? Jak twierdzi, większość lokalu zostanie zaadaptowana na cele restauracyjne, ale znajdzie się też miejsce na część klubową.

Gwiazdy otwierają lokale gastronomiczne

Kuba Wojewódzki to nie pierwszy celebryta, który próbuje sił w branży gastronomicznej. Bez powodzenia próbowali podobnego przedsięwzięcia Marek Kondrat, Bogusław Linda i Zbigniew Zamachowski. Teraz Kondrat prowadzi sieć z winami, a Linda – razem z Maciejem Ślesickim – prowadzą szkołę filmową.

Jeszcze do niedawna restaurację prowadził król disco polo, Zenek Martyniuk. Niestety, ze względu na ekscesy swojego rozbrykanego syna Daniela M. musiał ogłosić zamknięcie biznesu i sprzedaż swojego lokalu.

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...