Kuba Wojewódzki z policjantami

Kuba Wojewódzki narobił kłopotów policjantom. Wszystko przez to zdjęcie!

Tydzień temu Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z dwoma uśmiechniętymi policjantami, którzy zatrzymali go do kontroli. Fotka szybko podbiła Internet. Okazuje się, że przez tę fotografię funkcjonariusze mogą mieć spore kłopoty.

Kuba Wojewódzki z policjantami

„Pechowa” fotka

Kuba Wojewódzki kilka dni temu zamieścił na Instagramie fotkę z dwoma funkcjonariuszami, którzy zatrzymali go do kontroli na autostradzie A1. Pod zdjęciem napisał: „Pozdrowienia dla panów policjantów z Grudziądza nie było za szybko bardzo”. Zdjęcie bardzo dobrze zostało przyjęte przez fanów, którzy chwalili przyjazną postawę policjantów. Fotografia szczególnie spodobała się internautkom, które były zachwycone urodą polskich służb mundurowych.

Reakcja przełożonego

Jednak kilka dni później okazało się, że funkcjonariusze mogą mieć kłopoty przez fotografię z dziennikarzem. Przełożony policjantów wszczął śledztwo, aby sprawdzić, czy podczas kontroli zachowano wszystkie procedury oraz czy Wojewódzki został potraktowany na równi z innymi obywatelami.

„Będą sprawdzane wszystkie okoliczności sprawy, np. czy została sporządzona wszelka dokumentacja. Dzisiaj trudno powiedzieć ile to potrwa. Tego typu postępowanie sprawdzające powinno zakończyć się w przeciągu 30 dni, aczkolwiek jest to bardziej orientacyjny termin. Będzie zależeć od tego, jakie czynności trzeba będzie wykonać” – mówił Maciej Szarzyński z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Mundurowi zdradzają jednak, że Wojewódzki nie dostał mandatu, jednak powód zatrzymania showmana zostanie podany po zakończeniu postępowania wyjaśniającego.

Moja wina?

Gdy Kuba Wojewódzki dowiedział się od fanów, że znajomych policjantów czeka kontrola, to wstawił się za nimi na Facebooku:

„I bądź tu miły dla Policji… k. Panowie. Jakby co to to jest wszystko moja wina” – napisał „Król TVN”.

Wielu fanów jest oburzonych zaistniałą sytuacją:

„Niech się skokami zajmą, a nie na głupoty czas tracą. A Ci policjanci zrobili sobie zdjęcie. Wielkie mi halo. Policjant też człowiek. Ci w dodatku wydają się bardzo sympatyczni!” – komentują internauci.

Czy też uważacie, że decyzja przełożonego dotycząca „kontroli po kontroli” jest słuszna?

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ