Craig jednak zagra Bonda? Zaproponowano mu rekordową kwotę

Daniel Craig, który zarzekał się, że nie zagra ponownie Jamesa Bonda, raz jeszcze musi przemyśleć swoją decyzję. Za rolę agenta 007 aktorowi zaproponowano 150 milionów dolarów. 

daniel craig znowu bondemCraig wielokrotnie podkreślał, że nie chce być do końca życia kojarzony tylko z jedną postacią i na pewno nie zagra już agenta 007. Wielu fanów cieszyło się już, że aktor odmówił zagrania w kolejnym filmie i chętnie zgadywało, kto zajmie jego miejsce.

Na rolę brytyjskiego agenta czekał już Idris Elba, Jason Statham, Ewan McGregor, Damian Lewis, Hugh Jackman, Tom Hardy, Orlando Bloom i Tom Hiddleston, a ostatnio pojawiły się plotki, że Bonda zagra jednak 30-letni Tom Hughes. Niestety, wszyscy panowie chyba będą musieli obejść się smakiem.

Producenci uznali jednak, że gwiazdora trudno będzie zastąpić i postanowili go przekupić. Jak wiadomo, fabuła kolejnej części rozpisana była pod postać Craiga i trzeba byłoby zmieniać ja dla nowego aktora. Rekordowa gaża w wysokości 150 milionów sprawiła, że Craig ponownie rozważa przyjęcie roli. 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ