Kuba Wojewódzki nago na Instagramie. Dziennikarz opublikował zaskakujące zdjęcie

Kuba Wojewódzki szaleje na Instagramie. Niedawno lawinę komentarzy wywołało jego zdjęcia w wannie, więc tym razem poszedł na całość i pokazał się nago.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, skąd się wzięło powiedzenie »W czepku urodzony«” – podpisał zdjęcie, oznaczając przy okazji kilka znanych marek modowych.

Zdjęcie zebrało kilkanaście tysięcy polubień oraz kilkadziesiąt komentarzy od fanów. Większość internautów oczywiście chwaliła prezentera za dystans do siebie i niezłe poczucie humoru. Nie zabrakło też komentarzy od innych celebrytów.

„Niezły ołówek” – napisała jedna z użytkowniczek pod fotką. Prawdopodobnie chodziło jej o szczupłą sylwetkę Wojewódzkiego.

Dlaczego Wojewódzki zamienił Polsat na TVN?

Kuba Wojewódzki był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie

Zanim Kuba Wojewódzki został gwiazdą telewizji, pracował w firmie fonograficznej Arston, w której odpowiadał za wydawanie albumów zespołów, takich jak np. Kult, Dezerter, Farben Lehre czy T.Love. Był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Współpracował także jako realizator teledysków z artystami, takimi jak Urszula, Robert Janowski czy zespół Hey.

Kuba Wojewódzki był jurorem w trzech edycjach programu “Idol” oraz prowadził autorski talk-show “Kuba Wojewódzki” w Polsacie. W 2006 roku format został przeniesiony do stacji TVN, z która prezenter jest związany do dziś. Dziennikarz był jurorem w programach: “Mam talent” (2008-2010), “X Factor” (2011-2014) i “Mali giganci” (od 2015). Za działalność telewizyjną był dwukrotnie nominowany do Telekamery, ma również na koncie Wiktora w kategorii “osobowość telewizyjna”.

Zobacz również:

„Piłsudski” – jest oficjalny zwiastun (Wideo)

Źródło: Plejada / Fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4645 More posts in Newsy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...