Kuba Wojewódzki nago na Instagramie. Dziennikarz opublikował zaskakujące zdjęcie

Kuba Wojewódzki szaleje na Instagramie. Niedawno lawinę komentarzy wywołało jego zdjęcia w wannie, więc tym razem poszedł na całość i pokazał się nago.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, skąd się wzięło powiedzenie »W czepku urodzony«” – podpisał zdjęcie, oznaczając przy okazji kilka znanych marek modowych.

Zdjęcie zebrało kilkanaście tysięcy polubień oraz kilkadziesiąt komentarzy od fanów. Większość internautów oczywiście chwaliła prezentera za dystans do siebie i niezłe poczucie humoru. Nie zabrakło też komentarzy od innych celebrytów.

„Niezły ołówek” – napisała jedna z użytkowniczek pod fotką. Prawdopodobnie chodziło jej o szczupłą sylwetkę Wojewódzkiego.

Dlaczego Wojewódzki zamienił Polsat na TVN?

Kuba Wojewódzki był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie

Zanim Kuba Wojewódzki został gwiazdą telewizji, pracował w firmie fonograficznej Arston, w której odpowiadał za wydawanie albumów zespołów, takich jak np. Kult, Dezerter, Farben Lehre czy T.Love. Był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Współpracował także jako realizator teledysków z artystami, takimi jak Urszula, Robert Janowski czy zespół Hey.

Kuba Wojewódzki był jurorem w trzech edycjach programu “Idol” oraz prowadził autorski talk-show “Kuba Wojewódzki” w Polsacie. W 2006 roku format został przeniesiony do stacji TVN, z która prezenter jest związany do dziś. Dziennikarz był jurorem w programach: “Mam talent” (2008-2010), “X Factor” (2011-2014) i “Mali giganci” (od 2015). Za działalność telewizyjną był dwukrotnie nominowany do Telekamery, ma również na koncie Wiktora w kategorii “osobowość telewizyjna”.

Zobacz również:

„Piłsudski” – jest oficjalny zwiastun (Wideo)

Źródło: Plejada / Fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5126 More posts in Newsy category
Recommended for you
Polka, która wymyśliła naturalne opakowania, które “wyrosną” same

Dziewczyna dostanie 30.000 Euro wsparcia. Do oceanów i mórz trafia rocznie nawet do 13 milionów...