szulim

Ktoś chciał przekupić Szulim , by wziąć udział w Azja Express!

Po ogromnej popularności pierwszego sezonu „Azja Express”, wiele gwiazd marzy o tym, by wziąć udział w kolejnym wyścigu, który jak uważają, zapewni im ogromną rozpoznawalność i nowe kontrakty. Agnieszka Szulim , która jest prowadzącą programu, wyznała, że niedawno pojawiła się nawet propozycja łapówki, za udział w kolejnym sezonie.

Szulim miała propozycję łapówki

Jedna z gwiazd tak bardzo pozazdrościła uczestnikom poprzedniej edycji, że zaproponowała twórca programu ogromną kwotę za to, by tylko móc wziąć udział w wyścigu. Szulim nie zdradziła, kim jest ta osoba.

– Były próby przekupstwa. Proponowali mi grube pieniądze. Może nie bezpośrednio mnie, ale mam taki przypadek na koncie. Ktoś był skory dużo zapłacić… – powiedziała Woźniak-Starak w porannym programie TVN.

Problem polega na tym, że nasza producentka obecnie jest w Argentynie, gdzie kręcą Agenta, więc nie podejrzewam, żeby się dużo działo wokół tego, kto pojedzie i jak to będzie wyglądało. Ale też docierają do mnie takie głosy, że Indie i że wiosną – zdradziła prowadząca.
Jak myślcie, która gwiazda próbowała przekupić Agnieszkę?

Czego wydarzy się w kolejnej edycji?

Jak donoszą media, zdjęcia do drugiego sezonu Azja Express mają zacząć się już za kilka miesięcy. Potrwają najprawdopodobniej 3 tygodnie, po czym nastąpi długi proces montowania zebranego materiału. Show będzie można oglądać najprawdopodobniej dopiero w jesiennej ramówce TVN.

Pomimo plotek na temat rezygnacji Woźniak-Starak z programu, dziś już wiemy, że prowadząca na pewno się nie zmieni. Pojawiają się także kolejne spekulacje na temat uczestników show. Wśród propozycji pojawia się między innymi Michał Kwiatkowski, Natalia Siwiec, Piotr Stramowski a także Zofia Ślotała. Ta ostatnia raczej jednak nie wystąpi w show, gdyż jak się ostatnio okazało, jest w ciąży.

Wszyscy przyszli uczestnicy zapewne marzą, by podzielić los Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy pomimo krótkiego pobytu w Azji, stali się ulubioną para widzów. Nikt raczej nie będzie chciał się znaleźć na miejscu Renaty Kaczoruk, która bez wątpienia była najmniej lubianą zarówno wśród innych uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami. Z całą pewnością nawet ona, dzięki programowi zyskała większą popularność i szansę na karierę w showbiznesie.

Fot. Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ