Gigi Hadid with Jimmy Fallon

Chokery również dla mężczyzn? W sieci zawrzało

Moda na chokery jednak nie znika. Pojawia się też w wersji dla mężczyzn. Wprowadzenie na rynek gadżetu, który do tej pory był noszony przede wszystkim przez kobiety, wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. 

Chokery, które służyły jako dopełnienie stylizacji, pojawiły się w polskiej modzie, jesienią ubiegłego roku. W części podsumowań zeszłorocznych trendów, opaski na szyje znalazły się na listach rzeczy, których z ulgą pozbędziemy się w nadchodzącym sezonie. One jednak nie dają za wygraną i wchodzą z przytupem w nowy rok.

Firma Asos wyprodukowała chokery w wersji dla mężczyzn. Jednak zdania internautów sa mocno podzielone w stosunku do nowego trendu. Jedni uważają to za przesadę, inni za modowy dodatek, taki jak inne. Najpopularniejszy komentarz jaki ukazał się na twitterze odnośnie „nowego” produktu brzmi  „ASOS zaczął sprzedawać męskie chokery. Od razu widać, że 2017 r. będzie gówniany”.

Chokery sa dosyć specyficznym dodatkiem, który nie wszystkim pasuje. Ładnie wyglądają przede wszystkim u osób z długą szyja. W innym przypadku, źle dobrane, mogą optycznie skrócić i pogrubić szyję. Wersji chokerów jest naprawdę dużo. Od takich na codzień materiałowych, aksamitnych po łańcuszki, rzemyki i tasiemki z kryształkami w eleganckiej wersji. Pokochały je między innymi Kendall Jenner, Gigi Hadid czy Taylor Swift. 

Czy będą hitem również w 2017 roku, czy może tylko chwilowym przebojem? 

chokery dla mężczyzn

chokery dla mężczyzn

 

Źródło zdjęć: www.asos.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ