Kto wygra „Idola”

Kto wygra „Idola”? Wojciech Łuszczykiewicz ma swoich faworytów!

Finał programu „Idol” zbliża się wielkimi krokami! Kto ma największe szanse na wygraną? Nawet Wojciech Łuszczykiewicz ma wątpliwości! Kogo typuje juror?

Kto wygra „Idola”? Wojciech Łuszczykiewicz ma swoich faworytów!

W „Idolu” zostało już tylko czterech uczestników: Angelika „Żelka” Zaworka, Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba oraz Jakub Krystyan. Do finału mogą dostać się tylko trzy osoby. Kto z nich wygra najnowszą edycję muzycznego talent show? Wojciech Łuszczykiewicz ma już swoje typy!

Rozum mi podpowiada, że wygra Karolina Artymowicz, bo jej płytę można wydać choćby i jutro. Ma takie emocje w głosie, swobodę interpretacji, że myślę, że to gotowy materiał na gwiazdę. Ale serce podpowiada mi Jakuba Krystyana. To ulubiony pacjent kardiochirurgów. Przynosi serce na dłoni. Ale będę szczęśliwy z każdej wygranej” – mówił Wojciech Łuszczykiewicz w rozmowie z Party.

https://www.instagram.com/p/BTZZvIyBvGK/?taken-by=luszczykiewicz

Żonglerka słowna jest passe

Wiele osób pamięta pierwszy skład jurorów w „Idolu” Obok Elżbiety Zapendowskiej i nieżyjącego już Roberta Leszczyńskiego oglądaliśmy Jacka Cygana i Kubę Wojewódzkiego. Teraz zamiast nich fotel jurora zajmują: Ewa Farna, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz. Jak muzyk czuje się w tym gronie? Wiele osób oczekiwało, że przejmie rolę Kuby Wojewódzkiego.

„Miałem spokój z porównaniami, bo o wiele częściej zastanawiano się, co ja w ogóle tutaj robię. Ale tak, wiem, że wszyscy oczekiwali, że zostanę drugim Kubą Wojewódzkim. Co to byłby jednak za ubaw, gdybym był kolejnym ostrym jurorem z setką wyrafinowanych wypowiedzi? To już jest trochę passé! A poza tym jestem taki, że nawet gdy daję kary swoim dzieciom, to i tak dbam, żeby były przy tym szczęśliwe. Wiadomo, że mogę uprawiać żonglerkę słowną, ale po co? Żeby kogoś dobić? Od dobijania uczestników mamy Elę Zapendowską” – mówił wokalista „Video”.

https://www.instagram.com/p/BTpFpFkhZpl/?taken-by=luszczykiewicz

Wielkie oczekiwanie

Kogo zobaczymy w finale – Angelikę Zaworkę, Karolinę Artymowicz, Mariusza Dybę, a może Jakub Krystyana? Dowiemy się już niedługo! Macie swoich faworytów?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/luszczykiewicz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ