Ania Lewandowska wróci do blondu? Trenerka pokazała dawne zdjęcia!

Kto jest inspiracją dla Ani Lewandowskiej? To znana Polka!

Ania Lewandowska jest wzorem dla wielu kobiet. Trenerka jest aktywna zawodowo, podejmuje coraz to kolejne projekty zawodowe, kocha swoją pracę, a oprócz tego zajmuje się córeczką Klarą i wspiera męża Roberta. A która ze znanych kobiet inspiruje Anię Lewandowską? My już wiemy!

Kto jest inspiracją dla Ani Lewandowskiej? To znana Polka!

Ania Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Pokazuje, że z powodzeniem można połączyć aktywność zawodową z prowadzeniem domu i wychowaniem dziecka. Udowadnia, że praca może być pasją. Jednocześnie rodzina jest dla niej bardzo ważna, a także czas spędzony z przyjaciółmi. Trenerka pokazuje również, jak bardzo ważne jest podejmowanie wyzwań, a także dążenie do wyznaczonych celów.   Gwiazda inspiruje się wieloma kobietami ze świata sportu, sztuki, nauki, biznesu i podróży. Okazuje się, że jedną z nich jest Martyna Wojciechowska! Co żona kapitana polskiej reprezentacji powiedziała o znanej dziennikarce?  

„Na swojej drodze spotykam wiele wspaniałych i inspirujących osób, z różnych dziedzin ??ze świata sportu, ??ze świata sztuki, ??ze świata nauki, ?? biznesu ??podróży. Ludzi żyjących z PASJĄ! @martyna.world jest jedną z nich – niezwykła osobistość, mama, kobieta biznesu, kobieta z inspiracjami, kobieta sukcesu. Otaczajmy się pozytywnymi ludźmi. ???Dobrej niedzieli dla Was.?? #motivationbyann #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #healthyTeam” – napisała trenerka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BbHNLBWlDs3/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

Wzór nie jest tylko jeden

Pod wpisem wielu fanów napisało, że inspirują ich obie panie!

„Dwie pełne pasji wdzięku i talentu babki #annalewandowska #martynawojciechowska ??”,

„Cudowne Kobiety z jajami:) podziwiam i kibicuję! Jesteście niesamowicie silne 🙂 only sky is the limit! Pamietam Martynko jak to powtarzałas będąc u nas w Jaroslawiu❤️?”,

„Dwie kochane moje ? uwielbiam ?❤?”,

„Nie ma nic cenniejszego niż życzliwe, pełne pasji osoby wokół❣Cudownie jest się wspierać, inspirować i dzielić pasją?✌”,

„Tak sie zastanawiam kto kogo poprosil o fote ? obie jesteście super babki! ?✌”

„Dwie wspaniałe kobiety na jednym zdjęciu . Dwie wspaniałe inspiracje ❤❤”- pisali internauci.

Kto ze znanych osób jest dla was wzorem?

——————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ