Ania Lewandowska o swoich porażkach

Ania Lewandowska startuje w KSW? To zdjęcie mówi samo za siebie!

Ania Lewandowska w karate miała liczne sukcesy, ale kilka lat temu zakończyła swoją karierę i poświęciła się dietetyce oraz propagowaniu aktywności fizycznej. Czy teraz trenerka zmieniła zdanie? Wiele na to wskazuje! Martin Lewandowski, właściciel KSW, namawia Anię Lewandowską na sporty walki! Myślicie, że gwiazda weźmie pod uwagę nową propozycję i już niedługo zobaczymy ją w nowej roli?

Ania Lewandowska startuje w KSW? To zdjęcie mówi samo za siebie!

Ania Lewandowska jest wielokrotną mistrzynią karate, jednak gwiazda kilka lat temu zakończyła swoją karierę sportową i zajęła się promowaniem zdrowego stylu życia. Jednak wiele wskazuje, że wszystk może się zmienić! Zobaczcie najnowszy wpis Martina Lewandowskiego, założyciela KSW! To dopiero niespodzianka!

„Poranna kawa z Anna Lewandowska. Co powiecie na zawodniczkę karate w MMA? W szczególności, że ma tak dobrze pasujące nazwisko do dyscypliny ;)” – napisał Martin Lewandowski pod zdjęciem z trenerką.

https://www.facebook.com/martin.lewandowski.33/photos/a.803320239720355.1073741828.798647223520990/1684514001600970/?type=3&theater

 

„Ania jest otwarta na walkę. Dużą rolę grają jej ambicje sportowe. Jest fighterką z krwi i kości, my organizujemy największe gale MMA w Europie, więc zobaczymy, co pokaże przyszłość. Jednak to nie wydarzy się w tym roku, ani pewnie też w przyszłym. Państwo Lewandowscy opiekują się teraz córeczką, mają swoje plany rodzinne. Jak na pierwsze spotkanie, to nasza rozmowa była dość konkretna. Na pewno wrócimy do tematu. Dodam, że pierwszy raz w tego typu rozmowach nie poruszyliśmy kwestii finansowych. W tym przypadku chodzi tylko o ambicje sportowe  – mówił Martin  Lewandowski w rozmowie z onet.pl.

Myślicie, że Ania Lewandowska naprawdę weźmie pod uwagę sporty walki i za jakiś czas zobaczymy ją w nowej roli? Trzymamy kciuki za dobrą decyzję!

Najważniejsza jest motywacja i planowanie

Nie ulega wątpliwości, że gwiazda jest bardzo konsekwentna, więc możliwe, że niedługo nas zaskoczy!

„Uważam, że dzięki MOTYWACJI, konsekwencji, odpowiedniemu planowaniu można osiągnąc dużo więcej, działać skuteczniej, utrzymać się w postanowieniach, mieć większa satysfakcję ???” – napisała niedawno Ania Lewandowska na Instagramie.

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ