Małgorzata Socha: Czy można wyglądać gorzej? Gwiazda pokazała swoje nowe zdjęcie na Instagramie!

Małgorzata Socha: Czy można wyglądać gorzej? Gwiazda pokazała swoje nowe zdjęcie na Instagramie!

Małgorzata Socha na początku września urodziła swoje trzecie dziecko. Tym razem na świat przyszedł chłopiec, któremu nadała imię Staś. Widać, że po raz kolejny macierzyństwo jej służy. Na zdjęciach widzimy, że aktorka promienieje. Jednak teraz wstawiła nową fotkę, którą podpisała zaskakującym komentarzem. Czy naprawdę tak źle wygląda?

Małgorzata Socha: Czy można wyglądać gorzej? Gwiazda pokazała swoje nowe zdjęcie na Instagramie!

Małgorzata Socha 4 września powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Tym razem na świat przyszedł chłopiec. Gwiazda wraz z mężem nadała mu imię Stanisław.

„I jeszcze… Staś ?Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi ❤️❤️❤️Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele ?Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie ?” – napisała tuż po porodzie aktorka.

Małgorzata Socha nie tylko pokazała urocze zdjęcie rączki maleństwa, ale również pokazała, jak spędza czas kilka dni po porodzie. Widać, że gwiazda ma się bardzo dobrze, wręcz promienieje! Fani byli zachwyceni jej niedawnym zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/Bn3-G8LlCk2/?taken-by=malgosia_socha

Jednak teraz Małgorzata Socha wstawiła zdjęcie z planu „Przyjaciółek”, pod którym zadała zaskakujące pytanie

– To moja ulubiona seria, nigdy nie było mi bliżej do Ingi ? ?‍♀️??? Czy można wyglądać gorzej…? ?? – zapytała się aktorka. Czy naprawdę jest tak źle?

https://www.instagram.com/p/BoPJkyygaxz/?taken-by=malgosia_socha

Wierni fani gwiazdy i granej przez nią postaci w „Przyjaciółkach” i tak są zachwyceni!

„A mi się właśnie to w postaci Ingi podoba, jest bardziej prawdziwa, często zdarza się tak w życiu kobiety że ma gorszy czas. Nie wszystkie jesteśmy wylaszczone całe życie. I tak jest piękna i Inga i Ty Małgosiu”

„Oszpecili Śliczna kobietę mam nadzieję że szybko w serialu wróci Pani do swojej prawdziwej twarzy?”

„A mnie się podoba Gosiu… ? teraz to pasuje do Ingi. Zawsze byłaś, jesteś i będziesz piękna ❤ pozdrawiam ??” – komentowali internauci.

Jak wam się podoba zdjęcie aktorki z planu „Przyjaciółek”?

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ