Kto ci to zrobił?!

Wstydzisz się pokazać paszport przystojnemu stewardowi wchodząc do samolotu? Czujesz się zażenowana za każdym razem, kiedy w banku jesteś proszona o dowód? Jeśli myślisz, że tylko ty masz okropne zdjęcie w dowodzie, paszporcie czy na karcie bibliotecznej, to jesteś w błędzie – są nas miliony (prawdopodobnie około 38). Organizatorzy wystawy „Kto ci to zrobił?” wpadli na pomysł jak zmierzyć się z tym koszmarem – pokazać swoje zdjęcie całemu światu, a przynajmniej całej Warszawie.

ktocito life4style

W ramach projektu „Kto ci to zrobił?” zorganizowana została zbiórka zdjęć do dokumentów wykonanych w publicznych zakładach fotograficznych, które zdaniem swoich właścicieli mają wątpliwą wartość estetyczną. Kolejnym etapem jest opracowanie podpisów i antropologicznej oceny zebranych fotografii oraz przeprowadzenie pogłębionych wywiadów z niektórymi uczestnikami akcji. Powstałą w ten sposób wystawę będzie można oglądać od 16 października do 12 grudnia w Pracowni Duży Pokój.

Dodatkowymi atrakcjami podczas wernisażu wystawy (16.11, godz. 19:00) będą:

  • FOTOLOTEK – głosowanie na ulubione zdjęcie na wystawie – wybrany kupon wygrywa nagrodę;
  • FOTOMAT – szansa na udane zdjęcie, które będzie można zabrać ze sobą oraz dowiesić do wystawy w sekcji „udane”.

Kuratorki projektu: Joanna Kozera, Żaneta Wardaszka.

Współpraca scenograficzna i koncepcyjna: Studio Paper Heroes, Magdalena Fryze-Seroka.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ