Książki, które koniecznie musisz przeczytać!

Jesteś molem książkowym i nie wyobrażasz sobie dnia bez książki? Przedstawiamy Ci listę książek, które koniecznie musisz przeczytać i zakupić do swojej domowej biblioteczki. Sprawdź nasze propozycje!

Książki, które musisz przeczytać

“Behawiorysta” Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to młody pisarz, który zdobywa coraz większą popularność. Jeśli jesteś fanką kryminałów to koniecznie musisz zapoznać się z jego twórczością. Na początek “Behawiorysta”. O czym jest książka? Otóż zamachowiec napada na przedszkole i grozi, że zabije dzieci i ich wychowawców. Nikt nie wie, dlaczego to zrobił i jakie są jego cele. Nie ma też żadnych żądań, a policja jest bezsilna. Sytuacja wymyka się spod kontroli, a relacja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby są zdesperowane i o pomoc proszą prokuratora, który został dyscyplinarnie zwolniony. Kiedy prokurator wkracza do gry rozpoczyna się prawdziwy wyścig.

“Jadłonomia. Kuchnia roślinna” Marta Dymek

Popularność na zdrowe jedzenie nie maleje. Coraz więcej osób decyduje się też, aby nie jeść miejsca. Dlatego książka “Jadłonomia” to idealna książka do tego, aby przekonać się, że jedzenie wege wcale nie musi być nudne i nie dobre. Zdziwisz się, ile smacznych rzeczy możesz przyrządzić. Marta Dymek proponuje ponad 100 przepisów, które możesz wykorzystać i zaskoczyć swoich przyjaciół i rodzinę.

“Bóg w wielkim mieście” Katarzyna Olubińska

Katarzyna Olubińska znana jest jako dziennikarka “Dzień Dobry TVN”. Redaktor nigdy nie ukrywała, że przyjechała do Warszawy z małego miasta i chciała zrobić zawrotną karierę. W książce opowiada o tym, jak w tym całym zamieszaniu podążała za Bogiem i jak ta relacja się kształtowała. W książce rozmawia też z największymi polskimi gwiazdami o rzeczach ważnych i trudnych. Porusza też kwestie wiry, która często jest tematem tabu. To lektura godna uwagi.

“Za zamkniętymi drzwiami” Paris B.A

Teraz coś dla tych, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji! “Za zamkniętymi drzwiami” to thriller opowiadający historię Jacka i Grace. On jest przystojny, bogaty, a ona piękna. Para jest nierozłączna i wydaje się, że są idealną parą i że chcielibyście, aby właśnie tak wyglądał wasz związek. Grace nigdy nie odbiera telefonów, nigdy nie wyjdzie ze znajomymi, gotuje wymyślne potrawy, choć sama jest bardzo szczupła. Zastanawiające? Otóż to! Czy na pewno Jack i Grace są tak idealnym małżeństwem?

“Był sobie pies” Cameron Bruce W.

Bailey to przesłodki pies, które pewnego dnia odchodzi na tamten świat. Ku zaskoczeniu wszystkich odradza się jako złotowłosy szczeniak i trafia do domu 8-letniego Ethana. U boku chłopca piesek dożywa starości i znowu umiera. i tutaj zaskoczenie! Ponowie się odradza, a dodatkowo pamięta wszystko z poprzedniego życia. Czy uda mu się odnaleźć Ethana i z nim spędzić kolejne lata swojego życia? To niezwykle wzruszająca powieść dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

117 More posts in Książki category
Recommended for you
„Spowiedź świecka”, czyli każdy z nas szuka rozgrzeszenia na 500 stronach książki

Przybierająca na sile wojna polsko-polska to dobry pretekst, by porozmawiać o tym, dlaczego w dobie...