Książka Kasi Tusk przebiła Greya

Katarzyna Tusk kilka lat temu założyła bloga, który zdobył ogromną popularność, a córce znanego polityka przysporzył rzeszę fanek. W ubiegłym roku w rankingu 100 Najcenniejszych Gwiazd Polskiego Show Biznesu magazynu „Forbes” pojawiła się na 80. miejscu. Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że dziewczyna zaprojektowała swoją własną kolekcję ubrań. W swoim przedostatnim poście na blogu Katarzyna Tusk pochwaliła się kolejną informacją.

Źródło: www.facebook.com/makelifeeasierplofficialNie mogłam się powstrzymać, aby nie podzielić się z Wami tą wiadomością. Moja książka „Elementarz stylu” przez ostatni tydzień widniała jako numer jeden na liście bestsellerów i przegoniła nawet Greya (co wszystkim wydawało się właściwie niemożliwe). To chyba Wasza sprawka, co? Do premiery książki w księgarniach coraz bliżej i razem z Wami rozpoczęłam już odliczanie.  możemy przeczytać na www. makelifeeasier.pl.

Źródło: www.facebook.com/makelifeeasierplofficial

W „Elementarzu stylu” znajdziemy wiele praktycznych uwag oraz ciekawych obserwacji poczynionych przez autorkę książki. Katarzyna Tusk przekonuje w niej, że każdy może być stylowy, trzeba jedynie przestrzegać kilku podstawowych zasad. Uzupełnieniem poradnika są setki zdjęć, dzięki którym zobaczymy ich zastosowanie w praktyce.

Premiera książki będzie miała miejsce 21 października, ale niecierpliwi mogą już ją zamówić pod tym adresem: http://www.empik.com/elementarz-stylu-tusk-katarzyna,p1113115991,ksiazka-p.

Źródło: www.empik.com, www.makelifeeasier.pl


_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ