Jaka jest dieta Rihanny? Gwiazda mocno schudła!

Jaka jest dieta Rihanny? Gwiazda mocno schudła!

Rihanna niedawno sporo przytyła, ale gwiazda już ostro wzięła się za swoją formę. Piosenkarka obecnie trenuje kilka razy w tygodniu, a efekty już są widoczne. Jak obecnie wygląda jej dieta?

Jaka jest dieta Rihanny? Gwiazda mocno schudła!

Rihanna dużo koncertowała oraz prowadziła nieregularny tryb życia, więc kilka miesięcy temu sporo przytyła. Jednak teraz trenuje 5 razy w tygodniu na siłowni. Ma trenera personalnego. Bardzo lubi jazdę na rowerze oraz podskoki, które szczególnie wzmacniają dolne partie mięśniowe.

„Ma surowy plan treningowy, który obejmuje siłownię pięć razy w tygodniu z trenerem personalnym. Uwielbia treningi cardio, w tym rower i podskoki, ale także skupia się na mięśniach” – mówiła Barbadoska w rozmowie z Hollywoodlife.com.

https://www.instagram.com/p/Bmd15GEBE5Y/?hl=pl&taken-by=___badgalriri____

Co z dietą?

Rihanna lubi różnorodną dietę, każdego dnia chce jeść coś innego. Lubi dania na bazie jajek. Wszystko to wzbogaca owocami. Je również dużo białka i warzyw, ale też nie zapomina o węglowodanach, które dają energię na cały dzień. 

„Rihanna lubi różnorodność, jeśli chodzi o dietę i nie lubi jeść tego samego każdego dnia. Zwykle rano sięga po jajka i owoce, ale później kombinuje z posiłkami. Dostarcza energii poprzez białko i warzywa, ale pozwala sobie też na węglowodany” – czytamy w Hollywoodlife.com.

Wiele osób będących na diecie eliminuje węglowodany złożone. Jednak to nie jest droga do sukcesu. Warto zmodyfikować swoją dietę. Madalin Frodshtam, jedna z blogerek, postanowiła zwrócić się po pomoc do dietetyka. Okazało się, że jej sposób odżywiania jest niewłaściwy i dlatego nie widać pożądanych efektów. Madalin do tej pory stosowała dietę, w której węglowodany stanowiły tylko 10 procent, a podstawą były tłuszcze – aż 70 procent. Specjalista wyjaśnił dziewczynie, jak powinna zmodyfikować swój jadłospis.

„Kiedy przyjmowałam 800 kalorii w ciągu dnia, myślałam, że to jest zdrowe (…) A oczekiwanych rezultatów nie było widać. Udałam się do dietetyka. Dowiedziałam się, że muszę nie tylko zwiększyć ilość przyjmowanych kalorii, ale też pilnować, aby 50 % z nich pochodziło z pełnowartościowych węglowodanów takich jak rośliny strączkowe, warzywa i produkty pełnoziarniste. To właśnie ich potrzebuje organizm do rozwoju” – mówi Australijka. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/rihanna/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ