Krągły biust od zaraz!

Marzą Ci się jędrne, krągłe piersi? Czy wiesz jak o nie dbać, aby były napięte i uniesione? Dzięki tym wskazówkom Twój biust długo pozostanie zachwycający!

Źródło: www.e-motherhood.ru

Regularny peeling

Aby piersi były gładkie, regularnie wykonuj peeling, omijając przy tym brodawki. Dzięki złuszczaniu biust nie tylko będzie lepiej wyglądał, ale także więcej dobroczynnych składników z kosmetyków przeniknie do głębszych warstw naskórka.

Pielęgnowanie

Skóra piersi jest bardzo delikatna, może też być podrażniona poprzez ciągły kontakt z biustonoszem oraz ubraniem. Suchość oraz szorstkość zlikwidują kremy i balsamy nawilżające. Warto też stosować kosmetyki napinające, które dają optyczny efekt wygładzenia skóry.

Zmiennocieplne natryski

Zdrowy koloryt (pobudzenie mikrokrążenia w tkankach) oraz ujędrnienie piersi zapewni naprzemienne polewanie ich ciepłym i zimnym strumieniem wody. Natryski wykonuj kolistymi ruchami, starając się omijać brodawki.

Masaż

Jest to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na ujędrnienie biustu. Pamiętaj, abyś wykonywała go małymi, kolistymi ruchami, przesuwając ręce aż do brodawki zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Regularny masaż stanowi również profilaktykę we wczesnym wykrywaniu raka piersi, gdyż szybko będziesz mogła wychwycić, czy nie pojawiają się ewentualne zgrubienia w gruczole piersiowym.

Odpowiedni stanik

Źle dobrany biustonosz nie tylko utrudnia codzienne funkcjonowanie oraz gimnastykę, ale także deformuje biust oraz na trwałe rozciąga skórę piersi. Odpowiedni stanik musi podtrzymywać, stabilizować i unosić biust.

Ćwiczenia

Piersi zbudowane są z tkanki łącznej, tłuszczowej, gruczołowej i nie ma w nich mięśni, ale należy wzmacniać mięśnie klatki piersiowej, które odpowiadają za podtrzymywanie biustu. Doskonałe rezultaty przynoszą ćwiczenia z wykorzystaniem sztang, ciężarków oraz robienie pompek.

Efekt „WOW”

Natychmiastowy rezultat przyniesie masaż kostkami lodu lub przy użyciu kosmetyków, które były przechowywane w lodówce. Po takim zabiegu Twój biust natychmiast stanie się pełniejszy i „pójdzie w górę”!

Co szkodzi piersiom?

Gdy Twoja waga rośnie, na skórze piersi pojawiają się nieestetyczne rozstępy. Powstają one z powodu zaburzeń w funkcjonowaniu włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Nieprawidłowości skutkują zmniejszeniem elastyczności oraz sprężystości tkanek. Podczas gwałtownego chudnięcia, biust także traci swoją jędrność i pełne kształty. Garbienie się oraz częste korzystanie z gorących kąpieli również negatywnie wpływa na wygląd piersi.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ