Koniec związku Julii Wieniawy? “Rozstaliśmy się. Dajcie żyć”

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem. Aktorka po raz pierwszy zabrała w tej sprawie głos. Co ciekawe, o komentarz pokusił się też Michał Trzeciakowski, przez chwilę brany za nowego chłopaka Julki.

Julia Wieniawa i Baron rozstali się. Aktorka potwierdziła informacje, które trafiły wczoraj do mediów i przyznała, że jej związek z muzykiem zespołu Afromental, dobiegł końca. O tym, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron nie są razem, mówiło się już od jakiegoś czasu. Para nie opublikowała żadnego wspólnego zdjęcia od końca kwietnia, nie pojawiała się również na branżowych imprezach. Plotki o rozstaniu podsyciło zdjęcie, które Nikodem Rozbicki opublikował w weekend na swoim Instagramie – widać na nim, jak Julia Wieniawa blisko pozuje z aktorem, Michałem Trzeciakowskim.

Chociaż ostatecznie okazało się, że Wieniawa i Trzeciakowski są jedynie znajomymi, gwiazda przyznała, że jej związek z Baronem należy do przeszłości.

Julia Wieniawa z młodym aktorem

“Czemu głupi ludzie robią takie durne afery?”

Michał Trzeciakowski, czyli kolega Julii ze zdjęcia, postanowił skomentować plotki o rzekomej bliskiej relacji z Wieniawą i na InstaStory opublikował krótki, lecz mocny wpis: 

Michał Trzeciakowski

Julia Wieniawa również postanowiła zabrać głos. W rozmowie z Vogule Poland po raz pierwszy skomentowała swoje rozstanie z Baronem. 

“Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć” – wyznała.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa i Aleksander Baron zaczęli spotykać się w lutym 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak 20-latka rozstała się z Antonim Królikowskim. Chociaż gitarzysta Afromental jest starszy od aktorki o 15 lat, początkowo wydawało się, że spora różnica wieku, zupełnie im nie przeszkadza. Na początku marca Wieniawa i Baron wybrali się na rajskie wakacje do Afryki, a po powrocie z wyjazdu aktorka i muzyk zostali przyłapani na randce w jednym z warszawskich kin, kiedy to mimo obecności paparazzich, nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz również:

Taco Hemingway: “Kiedyś wypisałem do swoich idoli i zastanawiałem się, czemu nie odpisują”

Źródło: Gala / Fot. instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...