Koncert Dr Housa w Polsce

dr hause.prawa.sporteuroDr House w Polsce? Brzmi niedorzecznie? A jednak! 6 czerwca aktor zagości w naszym kraju by…zagrać swój pierwszy i jedyny koncert.

Hugh Laurie olbrzymią popularność zyskał dzięki tytułowej roli w serialu „Dr House”. Cały świat pokochał aroganckiego a zarazem genialnego lekarza, który zawsze mówi to co myśli, nie przebierając w słowach. Rola ta zaowocowała dwoma Złotymi Globami i ogromną sympatią widzów na całym świecie. Mało kto jednak wie, że Lurie jest nie tylko dobrym aktorem ale również świetnym muzykiem.

Muzycznie zadebiutował w 2011 roku płytą „Let Them Talk”, która sprzedała się w blisko milionowym nakładzie na całym świecie,  w kilku krajach pokrywając się platyną i złotem. Współpracował z takimi „muzycznymi weteranami” jak Sir Tom Jones, Dr John czy Irma Thomas. Na krążku udowodnił, że jest wszechstronnie utalentowanym muzykiem- potrafi grać na gitarze, pianinie, perkusji i saksofonie, do tego jest rewelacyjnym wokalistą. 6 maja, czyli dokładnie na miesiąc przed pierwszym koncertem w Polsce do sklepów trafi drugi album Lauriego  „Didin’t  It Rain”. Kawałki zarówno z pierwszej jak i z drugiej płyty będzie można usłyszeć na żywo 6 czerwca w Sali Kongresowej. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.15.. Trzymamy kciuki, żeby muzyczna operacja zachwyciła publiczność tak samo bardzo jak te serialowe.

Paulina Ostapiuk, fot. www.drhause.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ