Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski

Królikowski o rozstaniu z Sawczuk. Przeczytaj, co aktor napisał na Instagramie!

O związku Antka Królikowskiego z Katarzyną Sawczuk krążą plotki od kilku tygodni. Dziennikarze odkryli, że para już nie jest razem, a nawet podejrzewali, że mężczyzna ma romans z szafiarką Macademian Girl. W końcu aktor postanowił uciąć wszelkie spekulacje! Przeczytajcie, co napisał!

Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski

Gorące romanse i gwałtowne rozstania…

Według plotkarskich mediów od Antoniego Królikowskiego kilka tygodni temu wyprowadziła się jego dziewczyna, Katarzyna Sawczuk. Podobno 19-latka flirtowała z Nikodemem Rozbickim, dobrym kolegą Królikowskiego. Jednak aktor również nie był bez winy, gdyż na planie reality show „Agent” wdał się w romans z szafiarką Macademian Girl, czyli Tamarą Gonzales Pereą.

W „Fakcie” mogliśmy przeczytać: „Antek tłumaczył Kasi, że jego skok w bok był jednorazowym wybrykiem pod wpływem alkoholu. Kasia jednak poczuła się dotknięta do żywego. Kiedy odkryła, że Antek na początku roku nie był jej wierny, stwierdziła, że się zemści i pokaże, na co ją stać. Później myślała, że skoro flirtując w Nikodemem, wyrównała rachunek, mogą być dalej razem. Ale Antek zareagował gwałtowniej niż się spodziewała i kazał jej się wyprowadzić”.

Jak jest naprawdę?

Antoni Królikowski swoim nowym postem na Instagramie uciął wszelkie spekulacje. Wyjaśnił, że rzeczywiście nie jest już w związku z Katarzyną Sawczuk, ale para nadal się przyjaźni. Zwrócił również uwagę na pojawiające się w mediach plotki, którym nie należy wierzyć. Mężczyzna opublikował też zdjęcie z byłą dziewczyną. Pod fotką napisał:

„Nie jesteśmy razem, to prawda, ale nadal się lubimy. To była trudna, ale wspólna decyzja. Wbrew wyssanym z palca medialnym rewelacjom w nasze rozstanie nie były zaangażowane osoby trzecie. Pozdro dla „znajomego z bliskiego otoczenia pary”… #dobrazmiana #telenowelaodcinek2016 #życietoczysiędalej #przyjaciele”.

 

Facet z klasą

„Zawsze uważałam ze jesteś facetem z klasą. Brawo za tę wypowiedź. Życzę Ci, żebyś znalazł swoją połówkę na dobre i na złe. Przyjaźń z eks jest trudna, ale może Wam się uda. All the best, Antek” – napisała jedna z internautek.

Myślicie, że para nadal będzie utrzymywać ze sobą kontakt?

 

Źródło zdjęć: instagram.com/antek.krolikowski/

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ