Kinga Rusin z Clintonem

Kinga Rusin wycięła Tomasza Lisa ze zdjęcia! Dlaczego?

Kinga Rusin opublikowała wpis na Facebooku dotyczący wyborów prezydenckich. Jednak największe zainteresowanie wzbudziło jej zdjęcie z Billem Clintonem. Córka dziennikarki, Iga Lis, również pokazała na swoim profilu tę fotkę. Wtedy okazało się, że prezenterka wycięła z niej postać swojego byłego męża, Tomasza Lisa!

Kinga Rusin z Clintonem

Pamiętne zdjęcie

Kinga Rusin opublikowała swoje zdjęcie sprzed 22 lat z Billem Clintonem. Pod fotką zamieściła wpis na temat wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

-Pamiątkowe zdjęcie z „Pierwszym Mężem”???

Z czasów kiedy jego żona była „tylko” Pierwszą Damą. Biały Dom, Gabinet Owalny, lipiec 1994.

Ameryka to wbrew powszechnej opinii konserwatywny kraj, w którym każdy nosi wprawdzie „buławę w plecaku”, ale nie każdy ma ubezpieczenie zdrowotne, gdzie prawo nie gwarantuje nie tylko płatnego urlopu wypoczynkowego, ale nawet macierzyńskiego, gdzie dobra szkoła to zazwyczaj droga szkoła. To kraj, w którym kobiety statystycznie zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni na tym samym stanowisku, w którym pomimo politycznej poprawności dobrze ma się i rasizm i seksizm. Mimo tego ten kraj od początku swego istnienia daje ludziom nadzieję na lepsze życie i spełnienie marzeń. Być może dziś w nocy spełni też marzenie Hillary Clinton o byciu pierwszą kobietą prezydentem w jego historii – napisała dziennikarka na Facebooku.

Gdzie jest Tomasz Lis?

Jednak to nie post dziennikarki wywołał największe zamieszanie. Okazało się, że Kinga Rusin ze zdjęcia z Billem Clintonem wycięła… postać Tomasza Lisa. Skąd o tym wiadomo? Iga Lis godzinę później pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda oryginalna fotografia. Zobaczcie!

Kinga Rusin i Tomasz Lis z Clintonem

Kinga Rusin i Tomasz Lis byli kiedyś małżeństwem, teraz utrzymują jedynie kontakt ze względu na córki. W tej sytuacji początek wpisu dziennikarki nabiera nowego znaczenia.

-„Pamiątkowe zdjęcie z „Pierwszym Mężem”???

Z czasów kiedy jego żona była „tylko” Pierwszą Damą

 Jak myślicie, dlaczego Kinga Rusin wycięła ze zdjęcia Tomasza Lisa?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Kinga Rusin oraz www.instagram.com/iga_lis

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ