Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Ciężarna Kaczorowska: Nie mogę pozwolić sobie na L4. Ma pomysł na biznes!

Agnieszka Kaczorowska w nowym roku ogłosiła radosną nowinę. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Jednak w nadchodzących miesiącach wcale nie zamierza zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie. Tancerka ma nowy pomysł – niedługo w internecie pojawi się jej nowy cykl! O czym będą nagrania? 

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska: Nie mogę pozwolić sobie na L4. Jaki ma pomysł?

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku poznała tancerza Macieja Pelę. Po kilku miesiącach była już zaręczona, a we wrześniu 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu w urokliwej Toskanii. Teraz małżeństwo czeka na narodziny pierwszego dziecka. Aktorka pokazała na Instagramie pierwsze ciążowe krągłości, a także zdradziła, że już niedługo rozpocznie nowy cykl związany z macierzyństwem. Co się będzie działo?

„Uwaga, niespodzianka ❗️ Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie „Będę mamą” ?. Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama…? .
⭐️ Gdzie? ?? Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka ?? LINK w BIO.
⭐️ Kiedy? ?? Co poniedziałek ! Startujemy 7️⃣.0️⃣1️⃣ !!!
⭐️ O czym będziemy rozmawiać? ?? O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach…
UWAGA ! Masz pytania, pomysł na temat do rozmowy? Koniecznie podziel się nim ze mną w komentarzu. Chcę, aby cykl odpowiadał na Wasze pytania!” – napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie. 

Dobry pomysł? Będziecie oglądać?

https://www.instagram.com/p/BsD-BPiHoWi/

Na pełnych obrotach

Gwiazda zapowiedziała, że w ciąży będzie intensywnie pracować. Nadal planuje zajmować się swoją szkołą tańca, a także grać w serialu. 

– Będę pracować tyle, na ile pozwoli mi zdrowie i kondycja. Jeśli będę w stanie „skakać” z uczniami w swojej szkole tańca, to będę pracować. Niestety, jako właścicielka szkoły nie mogę pozwolić sobie na L4, jak wiele moich koleżanek. (śmiech) Podobnie z serialem – nie wiem jeszcze, jak produkcja „Klanu” rozpisze scenariusz i czy moja serialowa bohaterka również będzie w ciąży – powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z „Plejadą”.

https://www.instagram.com/p/BrqYnuPHoIa/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ