Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha pokazała idealną figurę po porodzie! Jak to zrobiła?

Małgorzata Socha we wrześniu ubiegłego roku urodziła synka Stanisława. Ostatnie miesiące gwiazda poświęciła opiece nad chłopcem, jednak również zadbała o powrót do idealnej figury. Efekty są oszałamiające. Zobaczcie zdjęcie, które opublikowała gwiazda „Przyjaciółek”. Fani są zachwyceni!

Małgorzata Socha pokazała idealną figurę po porodzie! Jak to zrobiła?

https://www.instagram.com/p/BsGM0meg5F6/

Małgorzata Socha od wielu lat uprawia sport, więc powroty do regularnych treningów nie są dla niej trudne. Gwiazda wielokrotnie ćwiczyła też w ciąży.

„Zaczęłyśmy od dużych piłek, które świetnie odciążają kręgosłup i przygotowują do porodu, stretchingu oraz elementów pilatesu i jogi dla kobiet w ciąży” – powiedziała w rozmowie z „Party” trenerka aktorki, Katarzyna Pieńkos z Fitness Centrum Pasja w Piastowie.

https://www.instagram.com/p/BrkJIZhg_i9/

Jednak gwiazda „Przyjaciółek” nie zawsze znajduje czas na treningi z instruktorką, ale za to regularnie biega. Czasami ćwiczy też w domowym zaciszu, ponieważ nie ma czasu, aby udać się na siłownię.

„Niestety, czasem obowiązki domowe i zawodowe nie pozwalają mi wygospodarować czasu na wizytę na siłowni, wtedy staram się ćwiczyć w domu” – mówiła Małgorzata Socha.

Aktorka tańczy również z Rafałem Maserakiem!

https://www.instagram.com/p/BsArBsCA9ZR/

A co z dietą?

Małgorzata Socha stara się przestrzegać również zdrowej, racjonalnej diety. Aktorka serialu „Przyjaciółki” unika węglowodanów prostych, a także glutenu, ale zastrzega, że nie wyeliminowała całkowicie tych składników z jadłospisu. Na co dzień wybiera głównie ryby, kasze, a także warzywa. Nie jest zwolenniczką restrykcyjnej diety, ponieważ cały czas chce mieć dużo energii, aby sprostać wszystkim obowiązkom oraz wyzwaniom. A jakie są jej kulinarne grzeszki?

„Nie jest to łatwe, ale dzielnie walczę. Masa już była, teraz czas na rzeźbę. (…) Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem” – zdradziła gwiazda.

A wy na co sobie pozwalacie?

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Małgorzata_Socha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ