Kinga Duda w rankingu CKM! Ranking najseksowniejszych Polek

Z okazji swoich 18 urodzin, magazyn dla mężczyzn ‘CKM’ przygotował ranking 50 najseksowniejszych Polek. O ile obecność Oli Ciupy, Natalii Siwiec czy Anny Lewandowskiej nikogo nie dziwy, o tyle 5 miejsce Kingi Dudy okazało się niemałym zaskoczeniem. 

ckm ola ciupa kinga duda sandra kubickaLipcowy numer magazynu ‘CKM’, którego okładkę zdobi 24-letnia Justyna Łukaszewska, wzbudził wiele kontrowersji. W środku zamieszczono jubileuszowe zestawienie 50 najseksowniejszych Polek 2016 roku. 


Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg – tak o córce prezydenta napisał magazyn.

 

Na podium rankingu stanął aniołek Victoria Secret Sandra Kubicka, tuż za nią ‘Słowianka’ Donatana – Paula Tumala oraz znana modelka Emily Ratajkowski, która choć mieszka w Stanach Zjednoczonych, ma polskie korzenie. Tuż przed Kingą Dudą pojawiła się natomiast Aleksandra Ciupa, która szybko pochwaliła się tym wyróżnieniem na Instagramie.

Córka prezydenta ponownie w blasku fleszy

Choć po epizodzie z modelingiem Kinga Duda unika showbiznesu, ten nie zamierza o niej zapomnieć. 

W rankingu córka prezydenta wyprzedziła m.in. Aleksandrę Hamkało (8),  Annę Lewandowską (12), Annę Muchę (23),  Barbarę Kurdej-Szatan (24), Natalię Siwiec (28), Joannę Krupę (30),  „Wodziankę” Dominikę Zasiewską (31), florecistkę Sylwię Gruchałę (35), modelkę Monikę Jagaciak (38), Klaudię Wiśniowską (41), Magdę Narożną (43), Dodę (49) czy Martę Żmudę Trzebiatowską, która rzutem na taśmę zajęła ostatnie miejsce w rankingu.

Pełen ranking ukazał się w poniedziałek w papierowej wersji magazynu.

Na sesję Kingi Dudy w 'CKM’ nie ma niestety co liczyć. Córka prezydenta na co dzień mieszka w Krakowie i studiuje prawo.

_____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ