Koniec samotnych wieczorów. Kup wino dla swojego kota!

Dzięki firmie Apollo Peak, do wspólnego picia wina możesz teraz zaprosić swojego kota. Już nigdy nie poczujesz się samotna i smutna ze względu na nieudane życie towarzystkie. Apollo peak wino dla kotowKoci trunek jest oczywiście bezalkoholowy i wyprodukowany wyłącznie z naturalnych i organicznych składników, a przez to całkowicie bezpieczny. Twój kot pokocha to wino!

Każdy, kto choć raz samotnie pił alkohol, skrępowany karcącym wzrokiem swojego pupila, zrozumie, dlaczego stworzono wino dla kotów. Zwykłym przecież nie możesz się podzielić, bo nie tylko otrujesz kota, lecz także zmarnujesz ulubiony alkohol.

Dla samotnych kobiet w opałach (i ich kotów) stworzono Apollo Peak

Za niecałe 5 dolarów, czyli mniej niż za standardowe wino, możesz kupić niewielką butelkę kociego smakołyku, który sprawi, że Twój pupil z jeszcze większą chęcią da się pogłaskać.

Apollo Peak jest pierwszym amerykańskim producentem wina dla kotów. Firma z siedzibą w Denver produkuje napoje czerwone – Pinot Meow oraz białe – Moscato. Pomimo jednak,  że nazwy napoi przypominają prawdziwe wina, trunki dla kotów składają się głównie z kocimiętki i organicznego soku z buraków. Wcześniej na podobny pomysł wpadła także japońska firma, jednak ich napój, stworzony z winogron, niekoniecznie służył futrzakom.

Napój bardziej przypomina herbatę, ale skoro postaraliśmy się, by wyglądał jak wino, chcemy, by właściciele kotów poczuli się, jakby spędzali miły wieczór przy alkoholu ze swoim kotem – mówi Brandon Zavala, założyciel Apollo Peak.

apollo peak

_____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ