Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Kim Klara Lewandowska będzie w przyszłości? Ania ma plan?

Ania Lewandowska była gościem „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała m.in. o Klarze.  Gwiazda bardzo dużo czasu spędza z córeczką. Dziewczynka towarzyszy jej nawet podczas treningów. Jak  żona Roberta Lewandowskiego widzi przyszłość córki? Ma dla niej plan?

Kim Klara Lewandowska będzie w przyszłości? Ania ma plan?

Ania Lewandowska niedawno gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”. Oczywiście nie obyło bez pytań dziennikarzy o małą Klarę! Dziewczynka spędza z mamą dużo czasu. Czy trenerka ma jakiś plan związany z przyszłością dziewczynki? Czy chciałaby, aby Klara została gwiazdą karate?

– Nie mam dla niej “planu by Ann”, to będzie “plan by Klara”. Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę –  szczerze wyznała Ania Lewandowska.

Myślicie, że Klara zainteresuje się sportem? My jesteśmy zdania, że tak! 😉

Misja do wykonania

Magda Mołek i Marcin Meller zapytali również o plany biznesowe Ani i Roberta. Nie da się ukryć, że para świetnie sobie radzi w tym zakresie! Gwiazda potwierdza, że “Lewandowscy Team” stanowią dużą siłę. Para cały czas uczy się nowych rzeczy, ale przede wszystkim wspiera. Myślicie, że w tym tkwi tajemnica ich sukcesu? A może to narodziny córeczki spowodowały, że małżeństwo jeszcze bardziej chce się rozwijać?

– Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – “Lewandowscy team”. Dużo fajnych rzeczy nas spotyka – przyznała Lewandowska. – W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu – powiedziała Ania Lewandowska.

Życzymy, aby następny rok był równie udany! 🙂

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...