Kiedy Ania i Robert Lewandowscy pokażą twarz Klary?

Kiedy Ania i Robert Lewandowscy pokażą twarz Klary? Już wiemy!

Ania i Robert Lewandowscy są aktywni w mediach społecznościowych. Para pokazuje dużo zdjęć, na których nie brakuje ich córeczki Klary. Jednak do tej pory nie zobaczyliśmy jej twarzy. Czy trenerka oraz piłkarz zmienią zdanie i pokażą, jak wygląda dziewczynka?

Kiedy Ania i Robert Lewandowscy pokażą twarz Klary?

Ania i Robert Lewandowscy zdają sobie sprawę, że fani chcieliby o nich wiedzieć jak najwięcej. Oni sami swoim życiem prywatnym lubią się dzielić z internautami, ale jednak sporo rzeczy zachowują tylko dla siebie. Do tej pory para nie pokazała twarzy córki Klary. Małżeństwo zdecydowało, że najlepiej będzie, gdy Klara sama w przyszłości podejmie decyzję, czy chce pokazywać swoją twarz w mediach społecznościowych.

„To, co nasze jest dla nas. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego pokazywać, ale zdajemy sobie sprawę, że fani oczekują od nas, że pokażemy część swojej prywatności. W jakimś stopniu staramy się to robić, a jeśli chodzi o Klarę, to wyszliśmy z takiego założenia, że jak będzie troszkę starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje, czy będzie chciała czy nie. Rodzice chcą dobrze dla dziecka, ale czasami z biegiem czasu widać, że z pewnych decyzji dziecko nie jest zadowolone. Czy nasza decyzja się zmieni? Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć” – mówił Robert Lewandowski w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BpMb4Dgn0Ik/

Nie da się ukryć, że trudno im utrzymać wiele w tajemnicy. Często podążają za nimi paparazzi albo fani. Czasami mają ochotę odpocząć od popularności. Czy im się to udaje?

„To, co puszczamy do sociali, to też jest pewien urywek naszego życia prywatnego. Chcemy się tym podzielić, ale z drugiej strony my też mamy czas prywatny i czasami chcemy odpocząć od tego, skupić się na sobie i tak właśnie robimy” – przyznał piłkarz. 

Ostatnio kapitan polskiej reprezentacji pokazał, jak karmi Klarę. To urocze zdjęcie stało się hitem w sieci. Wcale się nie dziwimy! Klara to córeczka tatusia? 😉 

https://www.instagram.com/p/BqwVIKhBeI7/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ