Kiedy Andrzej Piaseczny dowiedział się o chorobie Ani Przybylskiej

Kiedy Andrzej Piaseczny dowiedział się o chorobie Ani Przybylskiej? Jak zareagował?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka zmarła na nowotwór trzustki. Miała 36 lat. Gwiazda była bardzo lubiana zarówno przez fanów, jak i kolegów ze świata show-biznesu. Jednym z nich był Andrzej Piaseczny. Para poznała się na planie serialu „Złotopolscy”. Bardzo się wtedy polubiła. Piasek zdradza, w jakich okolicznościach dowiedział się o chorobie koleżanki i jak zareagował na smutną wiadomość.

Kiedy Andrzej Piaseczny dowiedział się o chorobie Ani Przybylskiej? Jak zareagował?

Andrzej Piaseczny grał z Anną Przybylską w serialu „Złotopolscy”. Para bardzo się polubiła. Aktorka zagrała sierżant Marylkę Bakę. Policjantka wdała się w gorący romans z gwiazdą muzyki pop – Kacprem Górniakiem, w którego wcielał się właśnie Andrzej Piaseczny. Piasek niedawno wspominał scenę pocałunku z aktorką. To było dla niego wielkie przeżycie!

Okazuje się, że artysta dowiedział się o chorobie aktorki, gdy Anna Przybylska wygrała plebiscyt „Viva! Najpiękniejsi”. Gwiazda nie przybyła wtedy na galę, ale wyemitowano film z jej udziałem. Dziękowała w nim za oddane głosy oraz gratulowała Piotrowi Adamczykowi, któremu również został laureatem konkursu.

Ania była wyjątkowo silna

Andrzej Piaseczny przyznał nie miał wątpliwości, czy zadzwonić do chorej aktorki. Gwiazda też często nie miała oporów, aby postępować według tego, co podpowiadało jej serce.

„Nie miałem oporów, bo to była dziewczyna, która sama tych oporów nie miała w bardzo wielu sytuacjach. Kiedy się dowiedziałem? Bardzo późno, kiedy było wręczenie nagród na jakiejś gali. Wiem, że Ania dostała tam nagrodę i nie był0 jej. Pokazano jej zdjęcie czy też nawet wyemitowano film. Oczywiście, że się z nią skontaktowałem. Myślę, że wprawdzie rodzina nie bardzo chce mówić o tych ciężkich chwilach, i to jest zrozumiałe, natomiast ja myślę, że Ania była tak wyjątkowo silną postacią, że zdarzało jej się w życiu umieć wszystko, nawet odejść” – powiedział Andrzej Piaseczny w rozmowie z „Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ