Narodziny gwiazdy

basia tekstBarbara Kurdej – Szatan to aktorka i wokalistka, którą cała Polska poznała (i pokochała) jako uroczą blondynkę z reklamy sieci telefonicznej Play. Pomimo tego, że Basia to dziewczyna o wielu talentach (mogli się o tym przekonać goście Teatru Roma, jak również widzowie „X Factora), to dopiero spoty reklamowe uczyniły z niej prawdziwą gwiazdę.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się oficjalna informacja, na temat tego kto zastąpi Małgorzatę Sochę, która przebywa na urlopie macierzyński, w „Teatrze 6 piętro”. Chętnych, by zająć jej miejsce nie brakowało, jednakże Michał Żebrowski, który jest założycielem i dyrektorem teatru ostatecznie zdecydował, że będzie to Barbara Kurdej – Szatan. Od tego czasu kariera ślicznej aktorki nabrała tępa. Obecnie Basia zasypywana jest co raz to nowszymi propozycjami pracy. Przykład z Michała Żebrowskiego postanowiła wziąć „królowa polskich seriali”, Ilona Łepkowska, i zaproponowała „Playowej blondynce” dołączenie do obsady serialu „M jak miłość”.

Wszystko wskazuje na to, że polskie celebrytki mogą czuć się zagrożone. Tym bardziej, że Basia ma do zaoferowania o wiele więcej, niż tylko ładną buzię. Oprócz tego ma talent i charyzmę. SportEuro.pl był pierwszym ogólnopolskim portalem, dla którego Basia udzieliła wywiadu, tym bardziej jesteśmy dumni. Basiu trzymamy za Ciebie kciuki!!

 

http://sporteuro.pl/lifestyle/kultura/teatr/3552-7-na-10-os%C3%B3b-pokocha%C5%82o-%E2%80%9Eblondynk%C4%99%E2%80%9D-z-play.html?limitstart=0

Paulina Ostapiuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ