Katarzyna Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia

Katarzyna Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia”! Jak pożegnała się z widzami?

Katarzyna Zielińska po dziesięciu latach pożegnała się z widzami „Barw szczęścia”. Aktorka już kilka miesięcy temu poinformowała fanów o swoim odejściu z serialu, ale w tym tygodniu zostaną wyemitowane ostatnie odcinki z udziałem gwiazdy!

Katarzyna Zielińska odchodzi z „Barw szczęścia”! Jak pożegnała się z widzami?

Katarzyna Zielińska przez dziesięć lat wcielała się w postać Marty  Walawskiej w serialu „Barwy szczęścia”. Jej postać była bardzo lubiana przez widzów. Jednak aktorka zdradziła, że teraz nadszedł czas na nowe wyzwania zawodowe.

„Kochani! Nadszedł czas, żeby wszystkim wspaniałym widzom Barw Szczęścia powiedzieć KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEZ TE 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ. W tym tygodniu zobaczycie moje ostatnie sceny. To był magiczny czas z Wami” –  napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie.

Gwiazda ma również nadzieję, że fani będą dalej jej kibicować oraz towarzyszyć przy nowych przedsięwzięciach zawodowych. Aktorka dziękuje widzom za uwagę. Zapowiada też, że nadchodzi czas na nowości. Czekacie z niecierpliwością?

„Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć przy nowych wyzwaniach filmowych, serialowych i teatralnych. W Was cała moja siła. Dziękuję za każdy dzień przed telewizorem. Trochę tego było ??? To co? Czas na jakieś nowości? Obiecajcie, że będziecie ze mną❤️ #kochamwas #dozobaczenia #dziekuje #barwyszczescia #martawalawska #10lat #razem” – napisała Katarzyna Zielińska.

https://www.instagram.com/p/BZndyZqnQTR/?hl=pl&taken-by=katarzynazielinska

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych  komentarzy. Fani życzą aktorce dalszych sukcesów zawodowych.

„Szkoda pani jest super. Życzę sukcesów i powodzenia”,

„Szkoda, że Pani odchodzi bo dużo Pani wniosła w ten serial. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej drodze zawodowej ??? a oczywiście, że z Panią będziemy ??”,

„Pani Kasiu,jest Pani wspaniała. Życzę sukcesów i do przodu.Zycie jest piękne ?”,

„@katarzynazielinska Miło było z Panią spędzać od wielu lat wieczory przy Barwach ? będziemy tęsknić ? a tak swoją drogą wielkie brawa dla małej serialowej Ewci za ostatnie odcinki z porywaczem, na prawdę mała się spisała ? świetna gra jak na tak młodą osobę ?” – pisali fani.

Będziecie tęsknić za Katarzyną Zielińską?

https://www.instagram.com/p/BZl9txEneLS/?hl=pl&taken-by=katarzynazielinska

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/katarzynazielinska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ