Katarzyna Zielińska ma świetną figurę po porodzie

Katarzyna Zielińska ma świetną figurę po porodzie! Jaką stosowała dietę?

Katarzyna Zielińska zachwyca zgrabną sylwetką trzy miesiące po porodzie! Aktorka zaledwie w ciągu dwunastu tygodni odzyskała figurę sprzed drugiej ciąży. Jak jej się to udało? Gwiazda zdradziła swój sposób!

Katarzyna Zielińska ma świetną figurę po porodzie! Jaką stosowała dietę?

Katarzyna Zielińska dwanaście tygodni temu urodziła drugie dziecko. Aktorka wraz z mężem Wojciechem Domańskim powitała na świecie chłopca – synka Aleksandra, którego urodziła przed świętami Bożego Narodzenia. Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że dziecko jest dla niej najlepszym prezentem pod choinkę.  Katarzyna Zielińska bardzo cieszy się z ponownego macierzyństwa. Ograniczyła również aktywność zawodową, by jak najwięcej opiekować się swoimi pociechami.

Nie da się ukryć, że gwiazda bardzo szybko odzyskała dawną figurę. Aktorka zdradziła, że w drugiej ciąży przytyła zaledwie dwanaście kilogramów. Jak przygotowywała się przez okres ciąży? Nie zapomniała o masażach, nawilżaniu ciała i przestrzeganiu zdrowej diety oraz aktywności fizycznej.

„Jeździłam na rowerze – bo to mój ukochany sport, dużo spacerowałam i regularnie chodziłam na masaże – nawet co drugi dzień, żeby zadbać o jędrność skóry. Dodatkowo dobrze nawilżałam ciało, by wzmocnić ten efekt. Przestrzegałam też diety, ale dieta w moim wypadku oznacza po prostu przestrzeganie kilku zasad zdrowego żywienia, np. nie łączenie białek z węglowodanami. Zaznaczam: nie jestem zwolenniczką żadnych restrykcyjnych diet i wyrzeczeń, by miesiąc po porodzie osiągnąć efekt wow” – mówiła Katarzyna Zielińska w rozmowie z „Party”.

Tego sobie nie odmawiam dla uśmiechu

A jak dokładnie wyglądała jej dieta? Katarzyna Zielińska starała się jeść pięć posiłków dziennie. Najczęściej wybiera warzywa, ryby i mięsa. Nie odmawiała sobie też słodyczy. 😉

Starałam się sama gotować, jadłam pięć posiłków dziennie i były to normalne porcje. W moim menu królują warzywa, ryby i mięsa. Przyznaję się, razem z mężem jesteśmy fanami steków. Kocham tez dobre słodycze –i tego sobie nie odmawiam dla uśmiechu. Poza tym jestem testerką wszystkich pyszności przygotowanych przez moją siostrę, która ma swoją własną cukiernię – zdradziła artystka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...