Meghan Markle jest w ciąży! Mamy oficjalne oświadczenie! Kiedy urodzi?

Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie córki. Co się stało?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Ceremonia odbędzie się już 19 maja. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądało wydarzenie i kto został na nie zaproszony. Wiadomo, że na ślubie nie pojawi się ojciec ukochanej księcia. Dlaczego? Co się stało?

Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie córki

Już wiadomo, że Thomas Markle nie pojawi się na ślubie córki z księciem Harrym! Kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, że ojciec Meghan Markle chciał sprzedać jej zdjęcie z gorących przygotowań do ślubu. Nie wiemy, czy to prawda, jednak wiadomo, że mężczyzna miał zawał, trafił do szpitala i na pewno nie pojawi się na ślubie córki. Przeczytajcie, co napisała aktorka!

„Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o zdrowie mojego ojca i mam nadzieję, że będzie miał zapewnioną przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu narzeczonej księcia Harry’ego.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

https://www.facebook.com/princeharryfanspage/photos/a.720075508038871.1073741882.161454230567671/1813839098662501/?type=3&theater

Jak będzie wyglądał ślub? 

Media przewidują, że ceremonia będzie połączeniem tradycji z nowoczesnością.

„Chcą na ślubie robić wszystko po swojemu. Podczas kiedy wiedzą, że muszą zachować pewne tradycje, pamiętają też że ten dzień należy do nich i będzie taki jak oni zechcą. Na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Chcą w niego włączyć rodzinę i przyjaciół, żeby każdy miał swoją rolę” – czytamy w „Us Weekly”.

https://www.facebook.com/princeharryfanspage/photos/pcb.1814969411882803/1814968145216263/?type=3&theater

„Jego królewska wysokość, książę Harry z Walii i Pani Meghan Markle są zaręczeni.

Jego królewska wysokość, książę Walii, z radością ogłasza zaręczyny księcia Harry’ego  z panią Meghan Markle.

Wesele będzie miało miejsce wiosną 2018 roku. Dalsze szczegóły o dniu ślubu zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie.

Jego królewska mość i pani Markle zaręczyli się w Londynie wcześniej w tym miesiącu. Książę Harry poinformował jej królewską mość, królową i innych bliskich członków jego rodziny. Książę Harry również otrzymał błogosławieństwo rodziców pani Markle.

Para będzie mieszkać w Pałacu Nottingham w Pałacu Kensington – dowiedzieliśmy się w grudniu 2017 roku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Prince Harry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ