„Zaszczuliście go” Boniek do dziennikarzy o odejściu Nawałki

Afera alkoholowa w kadrze? Zbigniew Boniek komentuje!

O domniemanej aferze alkoholowej w naszej kadrze cały czas jest głośno. Kamil Glik zaprzeczył temu, że  piłkarze przed mundialem urządzali mocno zakrapiane imprezy. Teraz sprawę komentuje Zbigniew Boniek! Co mówi?

Ostro Kamil Glik

„Jeśli afera alkoholowa [2016 rok, piłkarze urządzili sobie mocno zakrapianą imprezę] wywołała terapię szokową, to tylko chwilową. Wspomniane granice były przekraczane też podczas przedmundialowych przygotowań, ale nic z tym nie zrobiono”- czytamy w poniedziałkowym wydaniu „Przeglądu Sportowego”.

Kamil Glik na konferencji prasowej zdementował plotki. Uważa, że materiał to wielkie kłamstwo. Jest mu wstyd, że powstał tak kłamliwy tekst.

“To ohydne kłamstwo, nigdy nie było problemu z dyscypliną. Słyszę też wiele głosów, że są podziały na grupy. Gdzieś przeczytałem, że dostaliśmy ogromne premie. To wszystko jest podłe, ohydne. Jest mi wstyd, że ktoś potrafił coś takiego napisać” – mówił Kamil Glik.

Afera alkoholowa w kadrze? Zbigniew Boniek komentuje!

Zbigniew Boniek, prezes PZPN, uważa, że „Przegląd sportowy” pisze głupoty. Nie ma żadnych problemów alkoholowych w kadrze.

„Nie zajmujmy się głupotami. „Przegląd Sportowy” też potrafi czasami głupoty napisać, jak każda inna gazeta” – mówił Zbigniew Boniek w „Wilkowicz Sam na Sam”.

Jednak dziennikarz dopytywał dalej…

„O co tu w ogóle pytać? Załóżmy, że piłkarze dostali od trenera wolne: „Panowie, dziś jest wolne, ostatni mecz, pojutrze wyjeżdżamy, macie wolne, możecie posiedzieć, pogadać”. Wypili po trzy piwa, pośpiewali i co się takiego stało?- pytał prezes PZPN.

Paweł Wilkowicz przypomniał, że następnego dnia Kamil Glik zrobił przewrotkę, która skończyła się kontuzją.

„Sugeruje pan, że Kamil Glik był nawalony i dlatego to zrobił na koniec treningu”? – pytał Zbigniew Boniek.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ