Katarzyna Skrzynecka: kupowanie sobie markowych torebek czy ubrań u projektantów tylko po to, aby włożyć je tylko raz, to próżność

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kilogramów! Jaką ma dietę?

Katarzyna Skrzynecka sporo schudła! Gwiazda straciła aż 10 kilogramów, ale zapowiada, że to jeszcze nie koniec! Jak odżywia się piosenkarka?

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kilogramów! Jaką ma dietę?

Dieta doktor Dąbrowskiej robi furorę wśród gwiazd. Ostatnio spróbowała jej Katarzyna Skrzynecka, która już straciła 10 kg. Jednak chciałaby schudnąć aż 20 kg. Jak wygląda jej nowy sposób odżywiania? Mimo, że uwielbia mięso, ryby, nabiał, to teraz wybiera przede wszystkim warzywa.

„5 tygodni ? – 10kg ?? Fajnie ? Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też ??? To zaledwie połowa drogi ??? i niełatwo … Detoks wegański bardzo skuteczny ??? i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych ? Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów ?? Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex ? MUSZĘ POLOWAĆ ? Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie ? Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę?) a zawsze byłam babą piorun ? Ale daję radę ??? Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… ?? wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy ??? @marcinlopucki #vege #detoxvege #vegedetox #dieta #zdrowystylżycia #niceday” – napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

View this post on Instagram

???☀️ 5 tygodni ? – 10kg ?? Fajnie ? Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też ??? To zaledwie połowa drogi ??? i niełatwo … Detoks wegański bardzo skuteczny ??? i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych ? Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów ?? Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex ? MUSZĘ POLOWAĆ ? Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie ? Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę?) a zawsze byłam babą piorun ? Ale daję radę ??? Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… ?? wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy ??? @marcinlopucki #vege #detoxvege #vegedetox #dieta #zdrowystylżycia #niceday

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Warzywa przede wszystkim

Niewtajemniczeni internauci zastanawiają się, co w takim razie je piosenkarka. Jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradziła, że wybiera mnóstwo świeżych warzyw, grzyby, a czasami pozwoli sobie na gapefruita oraz truskawki czy maliny. Unika przede wszystkim białego cukru. 

„Świeże warzywa w każdej postaci, sałat, zup na wywarze że świeżej włoszczyzny w wersji np +kapusta lub +papryka lub +brokuły,kalafior lub +ogórki kiszone = to dziesiątki smaków pysznych zup warzywnych ????; rozmaite warzywa wstawiane w naczyniu żaroodpornym do piekarnika z ulubionymi przyprawami, np cukinia + pomidorki cherry, lub kapusta pekińska + grzyby+ chilli + czosnek, kapusta kiszona + grzyby leśne itp… Warzywa na parze… Prócz fasoli (kalorie) prócz batatów (cukier), niewiele marchwi (cukier) …. Spośród owoców wyłącznie grapefruit. Czasem wyjątkowo kilka świeżych truskawek lub malin. ?” – zdradziła gwiazda.

Co myślicie o takiej diecie? 

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:

Dodaj komentarz

139 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Pielęgnacja skóry podczas mroźnych dni

Jak dbać o skórę podczas zimy? Czy w tym czasie powinniśmy używać innych kosmetyków niż...