Dawid Kwiatkowski wyrzucony z restauracji. Co się stało?

Dawid Kwiatkowski nie żyje? Artysta o najbardziej absurdalnych plotkach na swój temat!

Niestety często plotki żyją swoim życiem. Przekonał się o tym już wiele razy Dawid Kwiatkowski. W internecie pojawiła się informacja, że artysta nie żyje… Jak on oraz jego bliscy zareagowali na tę wiadomość?

Dawid Kwiatkowski nie żyje? Artysta O najbardziej absurdalnych plotek na swój temat!

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej znanych polskich artystów młodego pokolenia. Muzyk jest aktywny w mediach społecznościowych, ma dobry kontakt z fanami na Facebooku i Instagramie. Wielu z nich chciałoby o nim wiedzieć, jak najwięcej. Niestety pojawiają się też liczne plotki na jego temat. Jedna z nich głosiła, że artysta zmarł…

Najbardziej tę szokującą wiadomość przeżyła babcia muzyka, która w internecie przeczytała te rewelacje.

„Raz mnie uśmiercono i dotarło to do mojej babci. Byłem wtedy zajęty i miałem przez kilka godzin wyłączony telefon. Gdy go włączyłem, okazało się, że babcia dzwoniła do mnie trzydzieści razy, bo przeczytała, że nie żyję. Tak się denerwowała, że prawie dostała zawału. Myślę, że ten kilkugodzinny stres zabrał jej dwa lata z życia. Bardzo się wtedy wkurzyłem. Pisanie o tym, że ktoś umarł, gdy nic takiego nie miało miejsce, to dla mnie już przesada. Nie akceptuję tego. Słyszałem już wiele na swój temat i generalnie nic mnie nie boli, ale nie ma we mnie zgody na to, by te oszczerstwa dotykały moich bliskich” – mówił artysta w rozmowie z plejada.pl.

Kto ma rację?

Artysta zdaje sobie sprawę, że czasami fani bardziej wierzą doniesieniom medialnym niż jemu. To nieprawdopodobne, jakie żniwo może zbierać plotka. Jedna z fanek niedawno przekonywała artystę, że był na pewnej imprezie, podczas gdy on nie wiedział, o co chodzi… Jak skończyła się ta historia?

„Ludzie wymyślają coraz dziwniejsze rzeczy na mój temat. Niedawno poznałem panią z Poznania, która podczas naszej pierwszej rozmowy powiedziała mi, że miała być na imprezie, na której rzekomo byłem, ale nie dotarła. Za to słyszała, że ostro się bawiłem. Nic takiego nie pamiętałem, więc zapytałem ją, gdzie to było. Podała mi adres, ale nadal nic mi to nie mówiło. Powiedziała mi wtedy, żebym przestał kłamać, bo ten i ten mówił jej, że tam szalałem. A ja nie miałem pojęcia, o jakich ludziach ona mówi. Ktoś coś powiedział, przekazał dalej i plotka urosła na sile. Mimo że osobiście rozmawiałem z tą kobietą, trudno było mi jej wytłumaczyć, że to nieprawda. A co z ludźmi, którzy słyszeli o mnie mnóstwo bzdur, a nigdy mnie nie spotkają i nie będą mogli zweryfikować tych informacji? Oni do końca życia będą mnie mieli za kogoś, kim nie jestem” – wyznał Dawid Kwiatkowski w „Plejadzie”.

Plotkom mówimy „nie”, a Wy?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....