Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła już prawie 15 kilogramów. Jak się odżywia?

Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka jest zwolenniczką diety Doktor Dąbrowskiej. Gwiazda chciałaby schudnąć 20 kilogramów. Do tej pory straciła już 15 kg. Mimo, że jest na wakacjach, to trzyma się ustalonego jadłospisu. Nie jest łatwo, ale daje radę 😉

„No to i druga strona radochy z powrotu do smukłości 😉

Ekstremalna dieta na wakacjach to PRZESR…NE 😆😜😜😜😠 Cudowności kuchni egzotycznej, tajin’y przepysznych mięs z warzywami , kuskusem, lecz wszystko tonie w oliwie – możesz tylko oglądać i powąchać 🤤🤤🤤 podobnie owoce południowe, kaszki kuskus, fasolę, ciecierzycę, croissanty wypiekane na śniadanie, słodkości orientalne, lody, przednie słodkie wina, sery różnorodne regionalne 🤤🤤🤤 PATRZYSZ , NAPAWASZ SIĘ ZAPACHAMI I … żujesz codzienną sałatę lodową z pomidorkiem, ogórkiem, oliwkami, kaparami, papryką, limonką, odrobiną oliwy lub vinegret 🤤🤤 ewentualnie grillowane BEZ TŁUSZCZU cukinię, paprykę, brokuły, szpinak, buraczek, kapustę 🤤🤤🤤 Ja pierdziu 😲😲😲🥗🍀🤣🤣😜 TRZEBA MIEĆ JAJA 🤣👌 NA SZCZĘŚCIE MAM 👍💪😆😆” – napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Czego unika Katarzyna Skrzynecka? 

Katarzyna Skrzynecka je bardzo dużo świeżych warzyw, grzyby, z owoców pozwala sobie na gapefruita, truskawki oraz maliny. Stara się nie jeść białego cukru. Później do jej jadłospisu wrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko. 

„5 tygodni 🥗 – 10kg 🥗😊 Fajnie 👍 Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też 😉😉😉 To zaledwie połowa drogi 👍👍👍 i niełatwo … Detoks wegański bardzo skuteczny 👍👍👍 i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych 👍 Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów 🥗💚 Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex 😉 MUSZĘ POLOWAĆ 😉 Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie 🦁 Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę😉) a zawsze byłam babą piorun 😉 Ale daję radę 👍👍👍 Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… 😊💚 wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy 👍👍👍 @marcinlopucki #vege #detoxvege #vegedetox #dieta #zdrowystylżycia #niceday” – napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

——————————————————————————————–

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

125 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
body issue life4style
Kostium kąpielowy stresującym elementem garderoby? Atlas Ciał

Pomoc w akceptacji siebie! Ewa Stepnowska oraz Adrianna Małyszko to założycielki marki Bodymaps. Postanowiły one...