[VIDEO] Przebrali się za superbohaterów i odwiedzili chore dzieci

Z okazji Dnia Dziecka albańscy policjanci postanowili zrobić chorującym dzieciom wspaniałą niespodziankę. Funkcjonariusze przebrali się za superbohaterów i zjechali na linach po ścianie szpitala, zatrzymując się przy oknach dziecięcych sali i rozdając upominki.  Fot. Ministria e Brendshme / YoutubeChoć nie dysponują zaawansowaną technologią i dużymi pieniędzmi, a żadnego z nich nie ugryzł radioaktywny pająk, albańscy policjanci są prawdziwymi bohaterami.  Żeby poprawić humor chorującym dzieciom, funkcjonariusze przebrali się w kostiumy superbohaterów i wybrali się do szpitala.

Policjanci i strażacy każdego dnia starają chronić ludzkie życie, jednak w dzień dziecka albańscy funkcjonariusze postanowili zrobić to w nieco inny sposób. Podczas gdy większość maluchów świętowała ten dzień w szkole, pacjenci z dziecięcego szpitala samotnie czekali na swoich rodziców.

Policjanci z Albanii postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wpadli na pomysł, by rozweselić małych pacjentów odwiedzając ich w przebraniach superbohaerów. Jak można spodziewać się po postaciach o nadludzkich umiejętnościach, policjanci przebrani się za Spider-mana, Batmana i Iron-Mana, weszli na dach szpitala, po czym na specjalnych linach spuścili się z na dół i weszli do dziecięcych sali przez okna.

Podczas gdy funkcjonariusze rozdawali maluchom plakietki z napisem 'Jesteś naszym bohaterem’, zgromadzeni przed budynkiem świadkowie, nie mogli uwierzyć w to co widzą. Dzieci były bardzo wdzięczne i z radością fotografowały się z Superbohaterami.

Albańska policja opublikowała na swoim profilu na Facebooku mnóstwo zdjęć, które pokazują całą sytuację, a na Youtube pojawił się film, który pokazuje fragment tego dnia. Zobaczcie sami!Fot. Ministria e Brendshme / Youtube

Fot. Ministria e Brendshme / Youtube

Fot. Ministria e Brendshme / Youtube

{youtube}eI_6JKaAOU4|600|450|0{/youtube}

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ