Fani zachwycają się włosami Ani Lewandowskiej! Co trenerka z nimi zrobiła?

Jak Ania Lewandowska zachowuje się na planie swojego programu? Już wszystko jasne!

Ania Lewandowska od niedawna prowadzi autorski cykl reportaży „Sztuki walki” na antenie TVN. Jak gwiazda zachowuje się na planie „Dzień Dobry TVN”? Już wiemy!

Jak Ania Lewandowska zachowuje się na planie swojego programu? Już wszystko jasne!

Ania Lewandowska kilka dni temu zdradziła, że w telewizji w „Dzień Dobry TVN” pojawi się jej cykl reportaży „Sztuki walki”,  a ona sama będzie gospodynią. Bohaterkami sztuk walki są silne kobiety z całej Polski. Wszystkie panie przeszły poważne zawirowania w swoim życiu, ale nie poddały się i wyszły na prostą.

– Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań?❤? Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzię opowiadał historię niesamowotych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać ?Oglądajcie nas jutro w DD TVN o godz. ??? – napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

https://www.instagram.com/p/BveEYrKhzTa/

„Chciałabym przedstawić widzom niezwykłe kobiety z całej Polski, które pokazują, że w grupie jest siła, i które często w trudnych życiowych sytuacjach wzajemnie się inspirują i wspierają” – mówiła Anna Lewandowska.

Jak jest naprawdę?

A jak trenerka zachowuje się na planie programu? Czy zżyła się z

pozostałymi członkami ekipy?

„Oprócz tego, że jest otwarta, pogodna i potrafi słuchać ludzi z zaangażowaniem, jest kompetentna, bo sama jest aktywnym sportowcem” – zdradziła Ewa Baj, producentka „Dzień dobry TVN”.

„Do tej pory korzystałam z siły Internetu. Ale telewizja daje mi nowe możliwości pokazania tego, co jest ważne – mówiła Ania Lewandowska w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.instagram.com/p/BvbcCDBhOgC/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ